FC Roma (2016)

Bohužel to nebylo moc poutavě natočené, ale stojí za vidění.

S láskou Vincent (2017)

Ze začátku se příběh trochu nechytal, rozjel se později, ale pak už to bylo zajímavé, to problikávání mi u tak dlouhého filmu už trochu vypalovalo oči, provedení super, a v kinech takový film nebyl tak minimálně 10 let. Doporučuji

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Série, která nemá obdoby, jsou tam skvělé nápady, lepší zápletky jak v mnoha filmech. Jediné co mi vadí - přijde mi že se až moc snaží zavděčit, pomrkávat na diváka. Ale pořád jeden z mých nej seriálů.

Lída Baarová (2016)

Hana Vagnerová hraje někdy strašně nepřirozeně, třeba v tomto filmu. Film jako celek velmi nudný.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Napadnici moc staří. Hlavne hlavni hrdina. Krasna princezna i jeji matka, pekne kostymy. Ale neco tam pokulhávalo. Asi scénář. Nejdriv se topí jeden a pak druhy, oba neplavci. Take mi prislo ze draci nejak nesedi do prostredi jako by je tam vlepili z jineho filmu.

Škola princů (2010) (TV film)

Vlastně nechapu v cem je toto pohadka, nepohadkova, nejvic sexy princ byl za me Liska.

Život (2017)

ohrané, předvídatelné, televizní jednohubka

Dimenze 404 (2017) (seriál)

Kombinace Black Mirror a Stranger things. O stupeň horší než oba zmiňované.

Like.Share.Follow (2017)

Hlavní postavy se chovají hloupě, ale to je záměr. I nevzdělaní, naivní a vyšinutí lidé si mohou pořídit připojení k internetu. A to je na tom ten horror.