Příběh lesa (2015)

Kamera opravdu úžasná a každou chvíli jsme přemýšlela: Jak tohle sakra udělali? Bohužel velmi nudný komentář a jako celek to tak nějak není ono.

Bohemian Rhapsody (2018)

Přiznám se, že jako správný hudební barbar jsem o této skupině nevěděla nic. Znala jsem pár hitů a to je tak vše. Přesto jsem film milovala a prožívala každou vteřinu. Neskutečně sugestivní kamera a herecký výkon, při scéně vstupu na pódium se mi zatajil dech. Opravdu skvělý film a i když si pátou hvězdu zatím nechávám rozležet v hlavě, možná ji nakonec dám :).

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Vizuál velmi velmi pěkný, přesto jsem nedokázala dokoukat, děj byl pro mě odtažitý a umírala jsem i přes krásné prostředí nudou. Hodně k hodnocení přispěli pro mě nesympatičtí hlavní hrdinové.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Ach jo, fakt jsem tomu chtěla dát šanci, začátek ušel ale druhá půlka naprostá katastrofa, jak zasáhl macechu blesk... ?? Mesicci byli proti pohádce Tři bratři strašně amatérští. Přitom pěkne prostředí i kamera, tak proč je zase scénář tak neskutečně pitomý?

O pokladech (2012) (TV film)

Prostředí a kamera super, tak proč se to zase tak táhne, proč jsou tam pitome vtipy a zbytecne amatérské triky které tam nebylo zapotřebí? Příběh opět o ničem, herci nevěrohodne přehrávají.

Miss Hanoi (2018)

Hlavně na začátku se herci chovali docela toporně a celé to působilo trochu jak amatérské divadlo. Příběh takový zamotaný , ale vůbec mě to nechytlo. Některé repliky byly vyloženě na sílu a vypadalo to, jak kdyby to herci rovnou četli z papíru, třeba komentáře o jídle jestli mnoukalo nebo stekalo... Prostě to tam nesedí.

Holčičí problémy (2016)

V rámci žánru to až tak špatné nebylo, občas jsem se i zasmála nebo usmála. Docela realistické vyobrazení rodiny a přátel má u mě plus a přemýšlela jsem i o 4* ale nakonec to zapadlo na ty 3.

Gerald's Game (2017)

Předlohu jsem četla už docela dávno nicméně mě dost bavila. Film byl hrozně dlouhý a nudil. Té "survival" části tam moc nebylo a psychologická stránka věci mě nějak moc nebavila.