Děsivé dědictví (2018)

Vyborny desivy psycho zacatek, super herci, gradace... bohuzel zaverecna cast filmu me dost zklamala, cekala jsem asi neco kapku realnejsiho, ale objevilo se i nekolik klisoidnich scen.

Cukrář (2017)

gay porn, porn, food porn :D

Tiché místo (2018)

Začátek byl zajímavý, střed velmi napínavý, na konci jsem si nemohla odpustit "co? to byla ale blbost". Docela originální nápad, dobré zpracování, ohraná monstra, prostě scénář maličko pokulhal.

Malé ženy (2017) (seriál)

Zpracování je velmi dobré a udrželo pozornost, ale příběh za mě bohužel není tak zajímavý.

Planeta Česko (2017)

Úžasné záběry. Dokument je poutavý a dokáže udržet pozornost díky zajímavému komentáři. Pouštěla bych dětem v hodinách přírodopisu místo nákresu nezmara v učebnici. Není to 100% dokonalé, ale ostatní komentáře mi přijdou až přehnaně kritické.

Pustina (2016) (seriál)

Výborné, zaujalo mě to o dost víc, než obdobný True Detective. Skvělý Dušek i Zuzana Stivínová nebo Jan Cina. V mnoha ohledech velmi blízké realitě severozápadních Čech jak je znám já. Rozuzlení mě trochu zklamalo.

Nic jako dřív (2017)

realita hlavne mensich mest, jeste si na ty stredoskolska leta bohuzel vzpominam

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Bylo tam pár chybek a nebo méně logických věcí. Také mě trochu mrzelo, že to bylo málo zaměřené na historii her a ty staré hry jako v knížce. Moc se povedla grafika a ten fantazijní svět do kterého bych se chtěla podívat teď hned. Doporučuji v kině ideálně 3D/4D. Velmi potěšila narážka na film Osvícení.

Zápisky mladého doktora (2012) (seriál)

Humor a stylizace mi nesedly. Hlavně v první sérii přehnané vyžívání v nechutnostech a stříkající krvi a dalších tekutinách. Po přečtení knihy jsem čekala asi trochu jiné zpracování. Druhá série zas ztrácela na humoru.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Vizuál krásný, herci fajn, ale příběh mě prostě bavil čímdál míň a třetí sérii už jsem dokoukala jen z donucení.