• Krátkometrážní

14 hodin strachu (2005) (TV film) odpad!

Jdu napsat POMOvi, aby zavedl kategorii monster-odpad!...

Vzpomínky (2006)

Prvotně musíte přistoupit na onu hru s časem a moc u toho nepřemýšlet. Jakmile to dokážete, shlédnete výborný thriller, jehož tempo vás pohltí. Ať nad několika klišé kroutí hlavou nebo u cestování časem rvou si vlasy ti, jež nechtějí být pobaveni.

Sin City - město hříchu (2005)

Komiksy nikdy nebyly mým šálkem kávy a jejich zfilmovaní bratříčci už vůbec ne. Takže je to u mě ještě docela úspěch...

Madagaskar (2005)

Další zvířátka co jedla vtipnou kaši a rozhodla se vás pobavit jsou tady. Ať žije úspěch komerčních animáků aneb vy, co nechodíte do kina a filmy sledujete jenom na Nově, tam teďka všichni pospíchejte! Bude to sranda.

Hledá se Nemo (2003)

Nejlepší film ve svém žánru široko daleko. Jenom ať proboha nevznikne pokračování.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Tento film je nelehké hodnotit, hrozně totiž záleží na tom, z jaké strany jej uchopíte. Nutno říct, že horor to není ani náhodou, protože scén s napjatější atmosférou, která by se tomuto žánru alespoň přibližovala, je pramálo, a ke komedii, u které byste se nasmáli, to má taky hodně daleko. Kompulzivně inteligentní zombie toužící po šťavnatých mozcích však spolu s jednoduchým, ale důvtipně promyšleným scénářem, zaujmou divákovu pozornost natolik, aniž byste se na vteřinu nudili. Plus přitom zcela jistě představuje kratší stopáž. Je to sebeparodické, morbidní a béčkově provedené, ale hlavně hodně zábavné a nápadité. Super oživlá půlka psa. Na tu dobu film překvapuje také vyholeným přirozením zúčastněné punk-slečny. Z už tak dobrého (avšak chvílemi až příliš nadsazeného) hudebního doprovdu vyčnívá jeden opravdu výborný motiv. S koncem se scénárista rozhodl nepárat a udělal dobře. Celkově se jedná o skvělou zábavu.

Zodiac (2007)

Before I kill you I´ll throw your baby out of the window.

Demolition Man (1993)

Nevýhodou pro českého diváka je jistá degenerace způsobená neustálým omíláním v TV, nicméně podle mého názoru je Demolition Man ve svém žánru akční sci-fi komedie jedním z nejlepších filmů vůbec. Nehledáte-li v něm zbytečně chyby a máte-li určitý nadhled, budete odměněni věru velmi vysokou dávkou zábavy. A teď si nasadím šukací helmu a budu si užívat sexu :D

Roming (2007)

Všeobjímající nudu a impotenci scénáře pár vtipných pičí nevytrhne. Bohužel. Ale zasmál jsem se, to jo... "A jsou ty nůžky nerezové? --- To nevím, já jsem na ně nechcal." :D Šulíne :)