Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

K tomuto filmu by som napísal iba toľko, že ho treba vidieť a to veľa krát. Okolitý svet neexistuje, totálne vás to pohltí a zabúdate dýchať. Neopísatelný emocionálny zážitok.

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Konečne niečom, kde sú kolonizátormi ludia. Dalo by sa tam všeličo vylepšiť, napr. aby obyvatelia planéty Tera nevyzerali ako spermie. Inak ale vydarený animák.

Vzpomínky na Afriku (1985)

Takto som sa pri filme dlho nenudil. Najprv som si myslel, že sa to bude zlepšovat, ale nic! Sem-tam pekná príroda, zopár dobrých scén, ale tie "dialógy" a všetko sa tam neskutočne vlieklo. Vzťah hlavných predstaviteľov bol úbohý. Do toho "lietanie" pred plátnom... Keby ta Streepova bola aspoň pekná, ale ani na tu sa nemusím dlho pozerať. Som rad, že sa už do Afriky nikdy nevrátila, ešte by vznikla ďalšia takáto NUDAAAA! Pozerám, že som tu jediný s takýmto hodnotením, sry ale nechápem.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jednoduchý príbeh pretavený do neobyčajného filmu. Som rád že to nakoniec režíroval sám majster stredozeme. Neporovnávam s Lord of the rings, toto je iná kapitola ale rovnako skvelá, keby to bolo natočené pred LOTR bola by to pecka , takto je to len vynikajúci štandard. Uz sa nenormálne teším na pokračovanie .

Co je šeptem... (2005) odpad!

Toto je moc aj na mňa! Tak drbnutú storry hocikto nevymyslí! Ženská sa vyspí s chlapom, čo ošukal jej matku aj babku a jej chlapík to ešte berie z nadhladom.... WTF?!

Tenkrát v Americe (1984)

Ta dĺžka ma odrádzala, ale som nadšený! Film ma skvele ale aj "menej" skvele miesta, ale nikdy naň nezabudnem a to aj vďaka PANOVI menom --ENNIO MORRICONE--. Pri jeho Deborah's theme a vlastne z celého filmu som mal neopísatelnú plejádu pocitov! Leoneho vrchol kariéry.

Zabít tiše (2012)

Scéna s odpílenou brokovnica bola zabitá :) Herecké výkony skvelé. Gandolfini rulezz! Parádna gangsterka s výbornou atmosférou.

Můj otec je šílenec (2012)

Han Solo Berger,:), Vanilla ice:)), skvelý Sandler:), ppci dabing(CZ preklad) :)___VERY GOOD___, 80% "Chtělo by to tady víc tich pičovinek":D

Atlas mraků (2012)

Veľmi zaujímavý film. Už sa teším na druhé zahliadnutie, ktoré je asi nevyhnutne. Neskutočné masky..