Kozoroh 1 (1977)

Zaujimavý námet, ale nie celkom štastne spracovaný. Kedže som trochu skeptický v otázke pristátia ludí na mesiaci, tento film ma hneď zaujal. Po vzhliadnutí nič moc, dlhou stopážou a dementními chybami (helikoptéri , let na dvojplošníku WTF?!) to celé posobilo, ako blbosť. Mohlo to byť všetko INAK.

Sedm psychopatů (2012)

Čakal som viac, mam zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale niečo neurčité mi tam chýbalo. Niektoré scény veeelmi vtipne a Rockwell s Woodym aj Walkenom parádny.

Dospívání po americku (1993)

Obyčajný, no drsný príbeh, ktorý hrajú neobyčajní páni herci, De Niro a DiCaprio, tu excelujú. Veril som im každé slovo každú scénu . Obaja patria medzi mojich oblúbených a týmto filmom si svoju poziciu iba upevnli.

Tenká červená linie (1998)

Skrátiť, menej filozofovaťa bolo by to lepšie,.....ale to by musel režírovať niekto iný.

Jedinečný (2001)

Neviem prečo, ale toto mi pripadalo ako zaverečná časť nejakého seriálu, ktorý ak by som vydel, aj dojem s filmu by bol určite lepší

Kouzelná romance (2007)

Nečakal som, že ma to bude až tak bavit. Kúzelný a velmi prijemný film, až na ten prepísknutý koniec, ale je to predsa rozprávka. Amy krasna a roztomila. Marsden zabavný.