Vše je ztraceno (2013)

Nějak mě tenhle "one man show" film neoslnil jako ostatní. Já osobně se u toho nudil a nepřišlo mi tak zábavné koukat 106 minut na pana Redforda, který opravuje díru v lodi, čerpá vodu z lodi, opravuje stožár lodi... a ten hrozný konec.

Vlk z Wall Street (2013)

Délky filmu se vůbec nelekejte, protože se rozhodně nudit nebudete. Herecké výkony DiCapria a Hilla byly na oskara. Oba si natáčení určitě užili a jejich výkony pak diváky baví. Tenhle film si zaslouží 5 hvězdiček a určitě si zaslouží i stálé místo v kinematografii. Inu pan Scorsese umí a zná svoje řemeslo.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Určitě jedna z těch lepších současných komedií. Ve stylu Borata, ale bohužel ne tak kvalitní a dobrý, přesto lepší než tři hvězdičky, ale určitě ne pět. Pro odvážnější diváky to bude příjmených 92 minut, který utečou jako voda.

Fruitvale (2013)

No mě to nepřišlo tak "poutavé" jak sliboval obsah filmu. Příběh 22letého černocha, který byl propuštěn z vězení, dále prodával drogy, podváděl svoji přítelkyni a nebyl schopnej si udržet práci. Rvačka v metru při shledání s dalším kriminálníkem, se kterým měl Oscar (hrdina filmu) již střet v zaměstnání... Ach jo-ztracená hodina a půl. Opravdu si takový člověk/čin policie/bezpráví zaslouží celý film? Podle mě ne a bylo to na neúplné 2*.

Mafiánovi (2013)

Až moc "pře-FUCK-ováno". Myslím, že to moc nefungovalo a film byl založen na jednoduchým námětu s několika málo vtipnými scénami. Spíše to byl podprůměr.

Pot a krev (2013)

Těžko uvěřit, že je to film pana Baye-ani jeden výbuch, což je klasický rukopis tohoto režiséra. Film není vyloženě špatný, ale myslím, že pan Bay má na víc a zvládne natočil lepší akčňáky.

Insidious 2 (2013)

Po povedeném a originálním prvním díle je tohle dost slabota. Druhý díl podle mě nepřinesl nic, co bychom už něviděli v ostaních hororech a díky odhalování profilu záporné postavy se dostane tohle pokračování do průměrnosti. Jestli bude série pokračovat, tak už snad ani další díl vidět nechci.

Shortbus (2006)

Film o hledání tělesné lásky a (ne)vyřešení milostných vztahů. Inu jen tvůrci točte dál podobné romantické snímky o lásce!

Bez soucitu (2010)

Dve hvezdicky za "bosou hlavu" pana Travolty. Mam rad Johna v rolich jako je Ryder v Unos vlaku 1 2 3 a Vincent Vega v Pulp Fiction. A tady taky nezklamal. Bohuzel nic dalsiho dobryho v tomto filmu neni. Jednoduchej scenar a hodne predvidatelny hloupy happy end. Pan Morel seknul vedle. V porovnani s Okrskem 13 a 96 hodinach je tohle KATASTROFA!

Invictus: Neporažený (2009)

Od Clint Eastwooda a M.Damona jsme cekal vice nez sportovni klise. Vim, ze jsem na tehle film tvrdej, ale po shlednuti Gran Torino, Million Dollar Baby nebo Výměny je tohle dost slabota.