Podvodník (2012)

PRECO? PRECO to nespracovali ako kriminalny thriller bejst na skutocnej udalosti? Neuveritelny namet, ktory by vo filmovom spracovani, pekne vygradovany nahanal zimomriavky jak prasa a zamotal hlavu asi kazdemu...Ako dokument tiez vyborny a napadaju ma len 2 slovicka - dokonaly mindfuck - zo zivota..

Perníkový táta (2008) (seriál)

Úuuuchvat..svet uz nebude nikdy taky ako predtym..

Nejvyšší nabídka (2013)

Najpremakanejsi film poslednych rokov, ktory ma takpovediac...zabil. Len treba najst silu to dopozerat. Typicke 3 hviezdicky..110 minut

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Zhodou okolnosti isiel tento diel len par hodin po tom, ako som dopozeral T2 a uvazoval som, ze predsa len si po rokoch stiahnem T3 a dam mu este jednu sancu. Tv mi usetrila stiahnute gb a vysledok je taky, ze toto HOVNO by nemalo mat pravo nazyvat sa Terminatorom. Od efektov, atmosfery ktora pripomina Bckove serialy, trapne hlasky, absurdne herecke obsadenie a pribeh, ktory vysvetluje dopeklavolajuce nezrovnalosti oproti vyvoju v 2ke za priebehu tak trapnym sposobom, az z toho boli mozog. Cameron sa musel z tejto vykradacky poriadne vygrcat...Strasne nieco. Moja databaza asi nie je naprogramovana aby som takuto sracku dokazal pochopit a docenit.

Bahno z Mississippi (2012)

Podla jedneho stareho prisloviia (ktore som prave teraz vymyslel) sa vravi, ze v zivote kazdeho chlapa su iba dve dolezite zeny. Prva je ta, ktora sa stane jeho matkou a zivot mu da, a druha je ta ktora mu zivot totalne skurví. To medzitym sa nejak na konci ked ti ide o kejhak nejak nerata. Nechapes? Sak pochopis... Mud nanestasie poznal iba tu druhu. Taka prijemna dramicka, co obcas trochen nudi.

Millerovi na tripu (2013)

Hodnotit komedie v roku 2013 nie je nic tazke. Ti, ktori maju uz zopar sedivych vlasov a co to uz videli dobre vedia, ze originalne scenare na ktorych sa da zasmiat k popukani sa minuli niekedy koncom minuleho tisicrocia, takze teraz sa vari uz iba z polotovarov. Ale aj z 2x predvyprazaneho rezna sa vieme najest, ak sme ale naozaj hladni. A tak som sa po rokoooch vybral do kina trosku sa zasmiat. Moderna Blazniva dovolenka s perfektne vyvazenym hereckym obsadenim a priemernym scenarom, plnym velmi vtipnych vloziek. Jennifer Aniston je sice obcas zabrana z uhlu, kedy vynikne jej naozajstna tvar a teda ako keby starecka lebka pokryta kozou zrelej ale stale jebatelnej zeny s nejakym tym tu natiahnutim, tam odobranim, v konecnom dosleku vsak vsunuta do tela zrelej tridsiatnicky s vynimocnym humorom, a preto tieto obcaschyby vobec neprekazaju a aj zrelsi pani si pridu tiez na svoje. Aby som to prilis nenatahoval, narehotal som sa jak hovado a aj ked som neodchadzal z kina s pocitom, ze vecer od stastia a bolesti z rozrehotaneho brucha nezaspim, bavil som sa naramne.

Sinsegye (2013)

Min-sik Choi proste neni nikdy dost. Nenudil som sa.

Hannibal (2013) (seriál)

Nemozem si pomoct ale je to proste lepsi televizny serial o 22.00 na Jojke. Prvy diel posteklil ocakavania ale postupom casu to taha len Makkelsen, ktoreho pasaze ale nestihaju podrzat aj biedne kriminalne vsuvky. Tie su scenaristicky nedotiahnute a patranie po vrahovi trva len tak dlho, pokym sa scenaristi dohodnu , ze na to Hugh Dancy pride jeho predstavivostou, cim preskoci 213 policajnych zauzivanych postupov a v hlave sa mu zrodi skoro do bodky presny psychologicky posudok pachatela aj s jeho motivom na zaklade fliacikov krvi na stene. No, som pri 6 dieli a do konca to uz snad nejak dokopem..tak uvidime co dalej..