Monstrum (2017) (TV film)

Do okamžiku, kdy s. Václav Kopeký řve: "Je to největší génius lidstva, a co jste vy? Kavárenští povaleči!" to vypadalo velmi nadějně, jenže pak se to celé rozpadlo a především dramaturgicky to bylo naprosto nezvládnuté. škoda, po Zločinu v Polné jsem byl přesvědčen, že toto téma Viktorovi Polesnému sedne, ale něco se muselo při realizaci strašně pochroumat.

Zmizení (2013)

Pozor velký SPOILER! Nejdepresivnější happy-end v dějinách filmu.

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

čekání na finále bylo občas k nepřečkání, ale dočkali jsme se!

Labyrint - Epizoda 7 (2017) (epizoda)

Masakr! Nejen v kryptě, ale především v rozuzlení, navíc spousta drobností zůstalo viset ve vzduchu, takže je ještě o čem přemýšlet.

Labyrint - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Zatímco v L1 bylo po 6. dílu skoro všechno jasné, tedy kromě toho, co ještě bude v dílu 7., tak tady je to úplně naopak: Není jasné, jak se to veškeré vysvětlování, háčkování a provazování osudů do 60 minut vejde.

Rodinný film (2015)

Nemohu hodnotit. Poprvé na tomto web. Buď jsem z artových filmů vyrostl, nebo je tento artový film nepovedený.

Labyrint - Epizoda 5 (2017) (epizoda)

Začíná se to trochu projasňovat, bohužel přibývají další postavy, ale naštěstí hned některé zase ubudou. 5 hvězd jako půjčka za to, že to bude všechno nějak pořešeno a sepnuto do přehledné svodky, zatím není důvod nevěřit, že to tam v posledním díle nebude...

Labyrint - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

U L1 jsem si byl jistý po 4. epizodě že to bude fungovat, tady si nejsem zatím úplně jistý - - - určité nebezpečí, že to autoři tentokrát trochu odflákli tu je, ... ale malé. Věřím, že se dočkáme ohromující pointy, popř. sekvence point, které dají zapomenout na zdánlivě hluchá místa a nelogičnosti na straně pachatelů - - - např. tři mrtvoly ke snadnému objevení. Vsadím botky, že způsob jejich usmrcení - stětí, udušení a vykrvácení má nějaké pozadí.

Labyrint - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Za lobistu Kříže, jeho story a Jiřího Dvořáka *****, za to ostatní ***; nicméně mám v tvůrce důvěru, že to zvládnou "odprezentovat"... Nicméně vsadím botky, že jsme už hlavního padoucha viděli (Saša Rašilov? Regina Rázlová? Viktor Preiss?) Ledaže by byl podobně utajen (i v titulkách!) jako v L1 Jan Vondráček.

Labyrint - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Velká pochvala především pánům Strachovi a Švehlíkovi, kteří skvěle využili princip "Janet Leigh" (Velká hvězda je nečekaně zabita).