Wonder Woman (2017)

Wonder Woman nemá takové temné podání jako BvS a myslím si, že je to správně. Koncept filmu připomíná prvního Captaina Ameriku, ale přijde mi to zábavnější. Jak zrození WW, tak i válka je pěkně vytvořená. Akce je zde opravdu hodně a je na co se koukat. Navíc je i pěkně přehledně natočená. Neakční části nenudí. Vývoj hlavní postavy pěkně graduje a když dojde k boji se schopnostmi, tak to ve mě vždy příjemně zachvělo a chtěl jsem aby to nekončilo. Efekty jsou povedené a hudba utváří atmosféru. Gal je jako Wonder Woman fantastická a těžko bych si představil jinou volbu. Ostatní postavy také bezchybné. V Imaxu i celkem pěkné 3D. Za mě jasných 100% :-)

Dívka ze Západu (1965)

Pěkná westernová komedie, která asi moc dnešní diváky nenadchne. Jane to zde opět sluší a i zbylé obsazení ujde. Občas je ve filmu nějaká ta hláška a vtipná situace. Nechápu jen zažazení muzikál. S tim to má naštěstí pramálo společného. 65% :)

Below Her Mouth (2016)

Celkem pěkný příběh. hodně erotických scén, ne příliš uvěřitelné výkony, místy trochu nuda. Drama to zas tolik není. Natalie nádherná. Celkem tak 65% :)

Veer (2010)

Pěkný příběh, který je docela roztahaný, ale nenudí. Výprava je zde pěkná, písničky také a obsazení filmu sedlo. Akční scény jsou opět přehnané a pěkně natočené. Za mě 75% :)

Tanec draků (2010)

Opět výborný Bollywooďák, který má pěkný příběh sympaťáka v hlavní roli a nádhernou ženskou postavou. 90% :)

Cesta bez návratu (2017)

Pěkně natočené drama, z kterého čiší čistá deprese a kde Arnie předvádí hodně uvěřitelnou roli. Je to jeden z těch filmů, které bych nevyhledával a nebýt Arnieho, tak bych si to těžko pustil. Určitě to v nejbližších letech vidět nechci. 69% :)

Lego: Batman (2013)

Pěkný animák pro malé diváky, který pobaví i znalce DC universa. Já se zasmál celkem hodně. 80% :)

Prokletí spící panny (2016)

Pěkná hororová varianta na Šípkovou Růženku s pěknou atmosférou a pěknými hororovými prvky. Příběh je pěkný i když lehce předvídatelný. Obsazení hlavních hrdinů ok a u ženského obsazení i více než koukatelný. Za mě 85 :)

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Pěkná pirátská fantasy, která má parádní efekty, povedený příběh a vydařené obsazení (i když Depp už mi lezl spíš krkem). Akce je zde hodně a je i celkem pěkně natočená Je zde několik drobných zvratů, ale jinak je to předvídatelné. Konec se mi hodně líbil a celé je to pěkně uzavřené. Když už pirátský film, tak nově obsazený a klidně natočený do reálnější podoby. Za mě 90% :)

Balkánská pomsta (2017)

Podprůměrný akčňák, který je hodně nudný a akci zabíjí nepřehledná rychlá kamera. 40% :)