Mizerové (1995)

Debut Michaela Baye se opravdu povedl. Mám tenhle film rád, je to takový ten klasický akčňák a je v něm taková ta klasická drsňácká mluva, která je zabarvená vtipnými scénami a fakt je, že kdykoliv můžu tak se na tenhle film podívám. Dvojka Lawrence - Smith je fakt dokonalá, skvěle se doplňujou a ty jejich hádky a hlášky jsou prostě dokonalý. A hot Téa Leoni. Jinak Bayovy akční scény nemají ani v jeho prvotině nejměnší chybu.

Transformers 3 (2011)

Viděl ve 3D!!! No mám takový smýšený pocity nevím jak to vysvětlit prvních 45 minut se nic nestalo, až potom něco přišlo a za chvíli zase jako by odjelo děj byl taky celkem zajímavý. Posledních 30 minut fakt celkem nářez i napětí. Ale úplný konec by nesedl strašně rychle to skončilo hlavně by tohle měl být poslední díl protože Autoboti zničily všechny Deceptikony i hlavního vůdce!!!

Rocky Balboa (2006)

Rockyho mám rád a tenhleten díl byl párádní. Vzpomínky už je to přes 30 let od prvního dílu. Krásně rozloučeni s filmovou legendou, výborný zakončení předpokládám , že další díl by neměl být. Sly není jen dobrý herec ale jako režisér a scénárista taky není k zahození.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Dokonalost sama. Čekal jsem cokoliv, ale ne takovýto vysokooktanový masakr. Zapůsobila nostalgie a zase jsem se viděl, jak jsem jako malý žral příběhy Johna Ramba. Sylvester bez příkras ukazuje brutální realitu občanské války v Barmě a to se cení. Každopádně je to úspěšně zakončená kapitola o nesmrtelném veteránovi. Jedinou věc bych vytkl a to krátkou stopáž.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak tohle je pecka na kterou sem se celé ty měsíce úplně těšil jak malý klučina na Vánoce!! Legendy nebo-li důchodci na scéně s plnou parádou. Největší akční pořez, který si divák může dopřát, je na světě. Jsem rád, že do tohoto filmu nacpaly všechno co se dalo!! Přeju si ať je dvojka bylo by dobrý kdyby na tento trhák kývlo mnohem víc hvězd 80 let.

Ve jménu Angela (2002)

Slušná komedie která chvílema šla do akčňáku. Kdo by řekl , že romantika Slymu celkem půjde. Ale už jsem se hodněkrát přesvědčil , že Sly dokáže pobavit jak komediálním či romantickým filmem.

Denní světlo (1996)

Takovej horši katastrofickej film. Není to zas nej Slyho film ale beru to jako průměrný film. Koukám že lidi v tunelu se nemuseli vůbec stresovat jestli přežijou protože bylo jasné že Sly najde cestu jak je zachránit.

Specialista (1994)

No jak to říct méně hvezdiček nedám a více taky ne. Minimálně jednu dává za skvělou Sharon Stone která se pro erotické role narodila fakt božská.

Demolition Man (1993)

Výborný film z budoucnosti se skvělými herci. Snipes byl sice v té době neznámý ale role záporáka mu sedla a zahrál velmi dobře. Skvělé akční scény, ale především výborná komedie..... Chceš sex........ Nechceš to radči zkusit po starým.. Myslíš... Mambo šuky šuky divočiná

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Sly se mi spíš hodí jako tvrdej akční hrdina než maminčin mazánek... Ale na druhou stranu to byla celkem pěkná ptákovinka u který jsem se celkem dost zasmál. Sice to není on ale šlo to