Den poté (2004)

Docela jsem se na Den poté těšil, myslel jsem si, že to bude druhý Den nezávislosti ale tak trošku jsem se zmýlil. Prostě vypněte mozek a bavte se celkem slušných filmem s plným krásně vymakanných efektů. Vysoké rozpočty to je něco pro Emericha, nechodí pod 100 mega!!

Temný rytíř (2008)

Super, skvostný, parádní, chaos, napětí.... Fakt nevím co bych měl na tenhle film říct. Heath Ledger jako Joker je nepřekonatelný za jeho výkon, je vidět , že se na ní fakt připravoval!!! Můžete vidět milion filmů a milion různých konců, různých příběhů, ale Temný rytíř má jedinečný konec. Tento film se prostě povedl. Kdo neuvidí, neuvěří. Ten konec ten byl neuvěřitelný. Kdybych mohl dam 10 hvězdiček tak je dám. Díky tomuhle filmu Christopher Nolan patří jako režisér mezi elitu. Už se těším na další díl. Pro mě jasně nejlepší film roku!!!!!!!!!!!!

Dokonalý trik (2006)

Excelentní mysteriózní film s parádním Balem a ještě lepších Jackmanem výbornou zápletkou. Musel jsem se na tenhle film kouknout tři krát než jsem ho pořádně pochopil fakt dílo. Viděl jsem to mnohokrát a mohu si to stále a stále pouštět stále mě baví!!

Batman začíná (2005)

Absolutní jízda. Christopher Nolan uchopil sérii o netopýřím muži po svém a nutno říci, že se mi jeho zpracování líbí více než Burtonovo. Snímek jehož děj se odehrává výhradně v noci a za deště, nám ukáže vývoj hlavního hrdiny hezky od začátku, poznáme pravý důvod Wayneova přesvědčení stát se hrdinou Gothamu. Christian Bale se role zmocnil dokonale, Alfréd v podání Michaela Caina je špička, Cillian Murphy jako Scarecrow a Liam Neeson nemají chybu a Gary Oldman jako policajt Gordon jakbysmet. Kvalitní režie a k tomu dokonalá hudba. Nejvíc bych asi vyzdvyhnul honičku v nočním Gothamu. Vynikající film, oživení legendy a připravená půda pro monumentální pokračování.

Miami Vice (2006)

Miami Vice skutečně zábavným a koukatelným akčním hitem. Celkem jsem se bavil, tento film je hlavně o super bourácích, nošení drahých hadrů, chlastání mojita, balení krásných buchet. Farrelovi a Foxxovi to vážně ve filmu slušelo. Pěkná písnička mě nadchla už v traileru. Opět jsem se přesvědčil ze Mann je dobrý režisér!!

Veřejní nepřátelé (2009)

Parádní film z Chicaga roku 1933. Príma gangsterka se spoustou přestřelek, taky banda Deppa byla excelentní. Mann je Mistr svého řemesla a od prvních do posledních vteřin jsem byl prostě v napětí. Spojeni Bale a Depp byla dobrá ale Depp je pro mě lepších hercem.

Collateral (2004)

Další výborný triller natočil kdo jinej než Michael Mann. Výborný byl Foxx, skvělý Cruise, pěkná muzika. Prošedivělý Cruisovi to vážně slušelo, parádní jsou scény v taxiku. Jen mi nesedla přestřelka v metru myslím jako profesionální vrah (Vincenta) by rozstřílel Maxa úplně s přehledem.

Nelítostný souboj (1995)

Špičkový kriminální film. "Skvělé", "božské" a tak. Michael Mann vytvořil výborný příběh o zásadovém poldovi a sympatickém zločinci. Je to skutečná špička akčního žánru, skvělí herci, výborný scénář, trocha psychologie, dynamika, napětí, akce... co jiného si přát. Po skončení filmu jsem si řekl, že nikdo není lepší zloděj než De Niro. Lepší film nikdo nenatočil. Suma sumárum Al Pacino a Robert De Niro jsou fakt božský herci který se jen tak dlouho zas nenarodí fakt špičkovýý!!!!!!!!!!

Piraňa 3D (2010)

Fakt béčková ptákovina u které jsem se náramně bavil. Jednoduchý hororový film převážné komedií. Ve filmu jsou buď kozatý ženský v plavkách který ještě k tomu vystrkují prdelky, nebo připlavou piraňhe někoho sežerou a zase odplavou.

Rudý škorpion (1988)

Parádní béééčkovej film s nadějným nabouchaným Dolphem Lungrenem u kterého jsem se náramně bavil supr scény. Ruského důstojníka Specnaz zahrál švédský svalovec naprosto přirozeně a zvlášť v první půlce filmu z něj přímo sálá "smrtící mašina" Nechtěl bych ho potkat nasranýho uprostřed války a ještě na špatný straně bojiště.