Muž na hraně (2012)

Většinu času jsem měla dojem, že provázanost jednotlivých akcí vlastně vůbec není. Nechápala jsem, proč postavy jednají tak, jak jednají. Oceňuji jen tu roli otcem to se mi líbilo.

Nezastavitelný (2010)

Dialogy Denzela Washingtona a Chrise Pinea jsou perfektní, jinak průměrná akční věc, kterou najdete všude. Jen ti dva film táhnou.

Drž hubu! (2003) odpad!

Příběh o bláznovi, který zkazí profíkovi útěk z blázince tím, že ho unese z blázince sám. Nevím no...

Žhavé výstřely (1991) odpad!

Asi nemám cit pro parodie, většina vtipů mi vůbec nepřišla vtipná, spíš trapná.

Princezna ledu (2005) odpad!

Tohle byl prostě průměr, jediná světlejší scéna: rolba na rybníce, ale ani vždy skvělá Joan Cusack nepozvedla ten "film" alespoň na jednu hvězdičku.

Emma (1996)

Čím to je, že všechny romantické filmy, ať už jsou jakkoli nudné a průměrné v průběhu, mě vždycky dostanou na konci? Asi za to v případě tohohle může Jeremy Northam.

Jerry Maguire (1996)

Ze začátku se mi zdálo, že je to trochu nuda, pak se to rozjelo, ale ztráta v první polovině se už donat nepodařila. Renée Zellweger podala podle mě jeden ze svých slabších výkonů, ani Tom Cruise mě nijak extra nepřesvědčil, i když kombinace byla dobrá. cuba Gooding jr. si rozhodně Oscara zasloužil, on je nejlepší postava v celém filmu. A ještě jeho manželka :-)

Poslední čas na lásku (2008)

Dustin Hoffman nikdy nezklame, ani Emma Thompson, ale tenhle film trochu postrádá obvyklou dávku kouzla, která je ve filmech, v nichž hrají, standardem.

Kluci jsou zpět (2009)

Když jsem viděla trailer, získala jsem dojem, že tam bude mnohem víc legrace. Ani takhle to nebylo špatné, ale trochu mě to zklamalo.

Řekni cokoliv... (1989)

Je to prostě perfektní, Cameron Crowe nikdy nezklame. A ta muzika je výborná. Zvláštní, romance stejně stará jako já a stejně je dobrá, i v 21. století.