menZONE (2012) (pořad)

Není to špatný. Zajímavý reportáže, občas vtipný, občas trapný. Je to pro chlapy - kozy tam byly a Silvia Saint taky, tak já si nestěžuju.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Je to pro malý děti, tak je to asi třeba i tak brát, ne?

Studio Kamarád (1980) (pořad)

Jů a Hele, bezkonkurenční kult.

O život (2007)

No docela dobrá psina. Já jsem od toho nečekal vůbec nic, asi tak jako od každýho filmu, na kterej náhodou narazim v televizi a v životě jsem o něm neslyšel. Ale já se skvěle bavil a musim říct, že na český poměry zajímavě natočená komedie, s kapkou hororu, a to já můžu. A to porno se Šteindlerem bylo hustý!

Přežij! (2007)

Čemu se to sakra Eva Mendes upsala? Debilní nápad se stupidníma postavama. A nejlepší na tom je, jak jsou z toho potom hotový i ti co to vymysleli.. OMG.

Skála (1996)

Naprosto kultovní film s dokonalým obsazením a s jednou z nejlepších filmových scén v historii akční kinematografie, a to přestřelkou v umývárně. Hudba!

Robot Chicken: Star Wars Episode III (2010) (TV film)

Podle mě nejlepší díl z té "mini trilogie". O polovinu delší, vtipnější a ujetější. Skeče jsou některý i kolem minuty, ale to vůbec nevadí, protože maj grády jako blázen. Řezal jsem se od začátku do konce a 45 minut uteklo jako nic.

Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) (TV film)

Na stejný úrovní jako první díl. Úžasný a vtipný skeče prokládaný těma trochu míň vtipnejma, ale celkově se divák ani náhodou nenudí a je to fakt sranda. Pro fandu SW povinnost.

Robot Chicken: Star Wars (2007) (TV film)

Hodně dobrý, střelený a vtipný. Některý skeče úplně úžasný, ale jiný zase sušší. Ovšem délka skečů pár vteřin to jistí a divák se vůbec nenudí. Celkově je to nadprůměr a žádnej fanoušek SW se smyslem pro humor si to prostě nemůže nechat ujít!