Harry Brown (2009)

Tomuto filmu som chcel na začiatku dať 4*, ale skončilo to tak ako som nečakal.....keby ho v tej kaviarničke dedko nebol zabil, ale ten parchant by bol skončil s tou Policajtkou, dal by som mu 4*....takto sa prikloním ku silným 3*. Zo začiatku bol nie moc zaujímavý, ale keď som videl tých je...ých zmrdov, čo drogovali o stošesť, až mi ich príšlo ľúto, no len do tej chvíle, keď na nich nemieril Michael Caine Svojím Koltíkom....vtedy som kričal zabi ho kkta :DD

Precious (2009)

Hmmm, keď tak počúvam resp. pozerám No more Tears, Love, Careless - Forever. Poukázanie nato, že tkéto veci sa dejú na dennom poriadku, len my zatvárame oči aby sme si nevýčitali, alebo nemali blbý pocit z toho, že nedokážeme, alebo "nechceme"?! pomôcť. Zaujímavý film, a keďže ja som zástanca drám, tak sa prikláňam ku tým 4* :)

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Když mne potrebujete, ale nechcete tak zustanu, no když mne chcete ale nepotrebujete, tak musím odejít :)

Ledová smrt (2006)

Vcelku napínavý horror, len mi to prišlo skoro ako všetky americké horrory, kde ide banda kámošov niekde na výlet a kde tu zrazu ich začne zabíjať nejaký týpek, ktorému sa v detstve niečo stalo....otrepané, ale na zabitie času sa to dá.. :)

Kniha přežití (2010)

Pozerateľmé, a najmä ostal ma koniec tohto filmu...vôbec som to nečakal....ostal som že..(otvorene usta)

Zlomový rok 39 (2009)

Och, neviem prečo ale toto ma strašne nudilo

Bílá stuha (2009)

Dalo sa to pozerať, ale neznášam Všetko čo sa týka Nemecka :)

Proměna (2009)

Hmmm, Sophie je Moja obľúbená herečka, ale toto bolo na Mńa moc. Film ma moc nezaujal aj keď tam nebol problem s tým, žeby som nerozumel. Nemal som ani titulky, ale franina mi nerobí problém. To čo sa odohralo za detstva pred ôsmym rokom života Jeanne malo za následky jej psychicképoruchy v dospelosti.. Zaujímavosť....ako prešli z Francúzskeho jazyka a v polke filmu do Talianskeho jazyka :))

Modlitby za Bobbyho (2009) (TV film)

Zase tu máme film s Náboženskou tématikou, ktorá sa musí všade strkať! Neviem, ale môj osobný názor je, že je každého osobná vec koho ľúbi(ako to bolo povedané aj v jednej pasáži). Koniec koncov si za smrť svojho syna mohla vlastná matka. Keby nebola tak konzervatívna, čo v tej dobe bolo normálne, možno by sa to nebolo stalo....ale musel som dať filmu 5*, stál zato :)