Schindlerův seznam (1993)

Některé věci se nedají slovy vyjádřit. Jsou to právě filmy jako Schindlerův seznam, které nám dávají hodnoty, morální vzory, co je zlé, co je dobré a připomínají nám, jakou hodnotu má i jediný lidský život. Že to bohužel není samozřejmost, že se vždy najde nějaký magor, pro kterého lidský život neznamená nic. Ale my si můžeme uvědomit, jak cenný dar jsme dostali už jen tím, že máme právo žít. Opovrhuji totalitními režimy, lituji každého ztraceného života a uchovávám obrovský respekt k těm, kterých se taková hrůza dotkla.

Správci osudu (2011)

Byl jsem trochu na vážkách, jestli dát 3 nebo 4*. Zajímavý, poměrně dobře zpracovaný námět. Vlastně mě film dokázal nahlodat, zda je svobodná vůle dar nebo zdání. Nakonec vidíte, jak jsem se rozhodl. Dal jsem 4*. Asi to bylo v plánu.

Camp Rock (2008) (TV film)

Pravda, s rockem to nemá asi nic společnýho :D Ale na druhou stranu, spousta lidí to zbytečně dramatizuje, já to viděl - jsem tady, živý a zdravý, bez psychické újmy a vlastně - mít o pár let méně, dokážu si představit, že by se mi to dost líbilo :D

Počátek (2010)

Tak tohle byl nářez film. Jestli se mi to teda jenom nezdálo.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Pamatuji si, že jako dítku se mi to velmi líbilo. Jen místy to na mé dětské srdíčko bylo až moc smutný :/ :D

Daria (1997) (seriál)

PANE BOŽE :) :O tak to je jedna z věcí, kterou bych úplně zapomněl a zeptat se mě někdo jestli to znám - zoufale zakroutím hlavou. Když jsem uviděl tu úžasnou postavičku na obrázku, hned mi vyskočilo - pane bože to je ONA! Vždyť já to znám. Je to fajn.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Smíšené pocity. Kdyby po mně někdo chtěl, ať se k tomu vyjádřím, asi bych musel říct: "Hele vole, já fakt nevím co ti na to mám říct"...

Partička (2009) (pořad)

Jo, fajn, jsou tam zábavné situace. Až na to, že nemám v oblibě takový ten - rychle uvařený humor :)

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Jediný co je fajn, je ten název. Kdo by to nebral? Ale jinak je mi k blití, když vidím, že to má profil na ČSFD. Řekl bych, že na to tento - nějaký pseudopořad / reklama / teleshopping - nemá sebemenší právo. :D