Kameňák 4 (2013) odpad!

Myslím, že snesu hodně... Ale tohle je i na mě vážně moc. Asi jsem jako muž pochopil, jak moc bolí porod.

Méďa (2012)

Prvky pohádky, teenagerovské komedie, romantiky, akčního filmu, zajímavá kombinace. Chvílemi mě tato medvídková záležitost zrovna nebavila, ale nakonec se z toho vyklubalo něco, co si asi 4* zaslouží. Největší fór pro mě přišel samozřejmě nakonec - Robert got a trainer, lost substantial amount of weight and went on to become... Taylor Lautner! :D

Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Nejprve jsem četl knihu, takže u filmu jsem si připadal ochuzen o část děje + už jsem věděl, jak to dopadne. Nicméně mě film bavil, zaujal, zpracování je moc pěkné, Sarah Michelle Gellar zahrála perfektně. A vlastně to není vůbec depresivní film - je to to nejoptimističtější, co vás má nakopnout vpřed.

Muži v naději (2011)

Jsou určité věci, které mi ve filmech vadí a které nesnesu, tady jich pár bylo (některé scény jsou šíleně umělé, nevěra je postavena jako nutnost dobrého vztahu, "tragické" úmrtí Stašové bylo taky těžce stravitelné) - takže v celkovém hodnocení z toho vychází jen takový průměr "neurazí - nenadchne". Nicméně chtěl jsem komedii a chtěl jsem jednoduchou zábavu na sobotní večer - v tomhle to svůj účel splnilo a očekávat od toho něco víc, by i možná bylo trochu naivní.

Děcka jsou v pohodě (2010)

4* s přivřeným okem. Na filmu si cením, že netlačí na pilu, nedělá ze sebe až tak šílené drama, ale je poměrně pohodový. Na druhou stranu, nacházím hodně málo plusů a vidět to podruhé by bylo už moc.

Sedm životů (2008)

Film, který má jedinou svou silnou stránku v emocích. Místy to až přehání, takže z filmu vzniká hra na film. Navíc je to podruhé nekoukatelné. Když víte, o co jde a jak to končí, tak je to 100 minut rozvleklé kýčovité nudy s 18 minutami dramatických momentů. *** max.

Občanský průkaz (2010)

Očekával jsem od toho moc, z 90% se mi to vyplnilo. Takže jsem spokojen, je to příjemný, dobře koukatelný film. Pár drobností k dokonalosti ale chybí.

Lidice (2011)

Neurazí, ale čekal jsem víc.