Tajemství (2006) odpad!

Filmy tohoto typu mám moc rád, třeba Miluj svůj život od Louise Hay. Ale Tajemství se nepovedlo. Když už byly nějaké strávitelné myšlenky, vzápětí se na to nabalila spousta hnusných trapných bludů, je to zpracováno tak kýčovitě, že mě to nepřesvědčilo o ničem. Musel jsem to se vztekem vypnout a doufám, že tomu dám ještě šanci... Sečteno a podtrženo - podstata je skvělá, pojetí je k pláči. Nicméně tady hodnotíme filmy a jejich zpracování, nikoliv nějaké duchovní přesvědčení, takže ačkoliv s filmem souhlasím, hážu jej prozatím nekompromisně do odpadu.

Mezi námi děvčaty (2003)

Úžasná komedie. Když jsem si přečetl o čem to je, viděl téma matka x dcera, viděl Lindsay Lohan, upřímně jsem se bál, že z toho vyleze podprůměrná tuctovka. Tato americká komedie ale překvapila a patří určitě mezi ty lepší. Nicméně nenechám se unést momentálním okouzlením a dávám "jen" 4*, protože to už bychom nebyli fér.

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál) odpad!

Měl jsem svůj ideál Komisaře Rexe, tak mi ho prosím nekažte. Děkuji.

Stmívání (2008)

Co si budem, když se člověk podívá na jakoukoliv scénu, hned vidí ukázku, jak vypadá kýčovité slaďoučké růžovoučké dílo :D Prostě pro náctileté holky akorát :) Teď vážně, snad jediný lék - překousnout první polovinu, přehlížet romantické ťuťu ňuňu, uklidňovat se, že je to holt pro jinou cílovku a v druhé půlce už se nechat vést na dojemných vlnách. Pokud si u toho dáte sklenku vína, zjistíte nakonec, že vám to ani tak nevadilo a že to vlastně bylo celkem fajn... :D

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Další důvod, proč upřednostňovat seriály před filmy. Další seriál, který se povedl. Další seriál, který má strhující děj, boží námět a mixuje dohromady tu pravou pochoutku pro fajnšmekra. I like it so much.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Čekal jsem od toho víc, ale nezaujalo to. Už ten námět není úplně nejoriginálnější, přesto zní pořád vyzývavě. Bohužel, tento film mě nechal chladným, byl nezajímavý až nudný. Doporučil bych to snad jen někomu, kdo chce zabít 99 minut času.

Expozitura (2009) (seriál)

Příjemně překvapila. A nevím, co mají všichni proti Vagnerové, mi ani trochu nevadila. Update: snižuji ze 4 na 3, je z toho tuctovka :D

Hyde Park (2010) (pořad)

Moc povedené interaktivní zpravodajství, perfektní snaživý tým, dobrá práce s lidmi, zajímavé hosté, něco co vyplnilo obrovskou černou díru v českém zpravodajství. Díky.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Je mi líto moderátorů, ti jediní mi tam přijdou i schopní. Jinak jak tady řekl Radek99 - mediální hyenismus. Měli by to zakázat.

Asterix a Obelix (1999)

Něco vtipného a zajímavého se v tom najít dá, ale jinak nuda :/