Astro Boy (2009)

není to klasika, kterou by musel každý vidět.. ale dost dobrá pohádka => nebojte se kouknout

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) odpad!

nejhorší americký koláč, co jsem kdy viděl.. no ale vážně, i pro hard-core fandy Prciček - Nedoporučuju!

Zombieland (2009)

dobrá sranda i trochu horrorové, takhle to má vypadat líbí se mi, jak se Jesse Eisenberg hodí na takovéhle role - role úplného matláka

Magická hlubina (1988) odpad!

Dle mého názoru, toto vůbec nemá co dělat v červených číslech. Ano, pěkně to ukazuje kontrast evropského a amerického života.. Naprosto zbytečně dlouhý film. Mohlo se to v pohodě vejít do polovičního času, jeden by aspoň neusínal u toho. Ano, je tam pár hezkých herců/hereček a taky tam je Gerrard Depardie a bla bla bla. Jenže výkony herců se dají popsat asi takhle (zvládl by to každý) - furt jenom sedí, tváří se jako by jim někdo umřel a pak ze sebe dlouze vymačkávají nějakou myšlenku, naprosto znuděným hlasem. Nic vám to nedá, max. se unudíte k smrti. Rozhodně nedoporučuju.

Star Trek (2009)

Nemohl jsem si odpostit těch 5*. Tak dlouho jsem neviděl tak dobré sci-fi. Nikdy jsem neviděl jeden celý díl Star treku, ale opravdu to nebylo třeba k shlédnutí filmu (možná naopak by to bylo kontraproduktivní). Tento kousek mě naprosto nostalgicky zavedl zpátky do těch mladých let, kdy jsem sledoval Hvězdnou bránu a podobné věci. Kromě grafiky můžu s klidným svědomím pochválit i výkony herců Chris Pine a Zachary Quinto. Moc pěkná ukázka logického myšlení a zbytečnost nesnášenlivosti.

Duch doby: Dodatek (2008)

omlouvám se, že je to ten samý komentář jako k prvnímu, ale sedí to prostě: Skvělý dokument o tom "jak se točí svět". Pokud je mi známo, je volně šiřitelný a věřím, že by ho měl vidět každý. Není třeba věřit všemu, ale taky není třeba mít předsudky a říkat si jaká to bude blbost. Tento film má sloužit především k ZAMYŠLENÍ!!! Představte si, že si říkáte, že to jsou nesmysly.. pak si uvědomíte, že by to tak ale mohlo být.. že to opravdu může existovat.. Ať si každý věří čemu chce. Někdo se třeba ani nechce dívat na věci realisticky, protože chce žít v pěkné představě, že vláda se snaží o naše dobro a že světu vládnou moudří prezidenté, kteří nejsou loutky bohatých lidí. Jo a že dárky nosí Santa..

Zeitgeist: The Movie (2007)

I Love You Phillip Morris (2009)

Ujíždím na filmech natočených podle skutečných událostí. Toto bych označil jako velice příjemně odlehčené drama (naštěstí nepůsobilo nějak moc depresivně). Na začátku často lidi vidí Jima Carryho a říkají si: "omfg zase ten chlap co vypadá jako psychopatický masový vrah se bude snažit o nějakou komedii". Jenže když vydržíte více než 5 min., tak zaručuju, že se dodíváte až do konce. Role homosexuála Jimmymu až podezřele dobře sedla :D a příjemně mě svým výkonem překvapil, stejně jako ve filmu Yesman! Rozhodně doporučuju shlédnout.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Wallace a Gromitte v novém. Trochu jsem se bál podívat na tenhle film, protože si vzpomínám, že když jsem byl malý tak na mě W.aG. působili trochu strašidelně :D Ale toto bylo rozhodně o něčem jiném.. Pro děti je to lehký (opravdu hodně dětský) horror plný dobrodružství a pro dospělé je to opravdu zábava, animák u kterého se můžou taky nasmát. 5* za skvělou kombinaci fikce, zkušeností ze života a roztomilých králíčků :)