Poslední noc v Římě (2010)

Film, při kterém sem přišel o "panictví" češtiny. První film, kterej sem viděl čistě anglicky, bez titulků atd. Sem na sebe patřičně hrdej, nebot jsem to pochopil. Loving strangers je úžasná písen 85%

Jurský park (1993)

Zásluhou se řadí mezi klasiky.

Proč právě já? (1999)

Ujeté francouzská komedie o tom, jak říct světu a hlavně svým bližním, že homosexualita, je něco normálního, že to není nemoc, ale člověk se s tím narodí. 70%

Mulholland Drive (2001)

WOW, neuvěřitelný zážitek. A ten konec!! Není lehké to pochopit a možná i nemožné aby to pochopili všichni stejně. Ale to je dobře, at si uděla každý svůj obraz. Dechberoucí propletenec životů a pseudo životů. Jediné co mi zůstává nevysvětleno je scéna s plačkou a následné otevření té krychličky. WTF

Asterix a Obelix (1999)

Joo, to byly doby :). Velmi slušný nástupce animáků.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Čekal jsem trochu více, ale ta komorní atmosféra se mi líbila, bohužel se k tomu vůbec nehodila ta hudba.

Iron Man (2008)

Nadprůměrné komiksové Sci-Fi. Skvělé efetky, dobré herecké výkony a slušná kamera. 75%

Dogville (2003)

I 2 týdny po shlédnutí pořád váhám, jestli dát 4, nebo plnej počet *. Rozhodl jsem se pro 4, ptž mi konec k tomu obsahu neseděl, čekal jsem velkolepé zakončení. Nicméně nevylučuji, že po druhém a vícerém shlédnutí své hodnocení neupravím.