Ostrovní zprávy (2001)

Kevin Spacey je klasa. Na filmy s ním se vždy rád dívám, ale tentokrát mě to bohužel nechytlo. Příliš vzdálené prostředí na mě a navíc ta komorní atmosféra. Jistě skvělé výkony a dobrá režie, ale pro mě je to tentokrát málo. 65%

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Velmi solidní jednohubka. Taková trochu střelená kanadská "pohádka" o řeckých bozích, ale mě se to líbilo a svůj účel to splnilo. 70%

Eloïse (2009)

Španělština je nádherný jazyk a Španělské ženy mají neuvěřitelný sexapeal. V tomhle filmu se nám však ukazuje v jiném světle. Poněkud temnější. Asia je v komatu a pomalu se nám odkrývá příběh, co k tomu vedlo. Její přítel, její vztah k matce a zvláště pak k Eloise, tajemné dívce, která Asii učaruje. 75%

Úžasňákovi (2004)

Řekl bych, že tenhle film a podobný, stál před zrodem stejných, hraných filmů, jako Kick-Ass a podobně.

VALL-I (2008)

Asi nejlepší animák co jsem viděl za poslední 2 roky. Ale musím souhlasit s Civalem, že i když to bylo skoro bezchybné kdyby z toho Pixar udělal kraťase, zařadilo by se to mezi klasiky. 80%

Děcka jsou v pohodě (2010)

Zajímavě vykreslené prostředí. Rodiče lesbičky, dcera miluje chlapce, který chce být jen kamarád a syn se kamarádí s pořádným výrostkem, ale sám si to neuvědomuje. Do toho všeho zasáhne biologický otec obou dětí. At už je to pravděpodobné nebo ne, ulpou se k němu a nachází si k němu větší vztah než ke svým dvěma matkám. Jenže otec udělá to nejhorší co může, svede jednu z matek, která si ješta asi sama neuvědomila, co chce. Po chvíli to samozřejmě praskne a příběh končí tak, že u ostatních filmů by to byla teprve polovina. Zajímavý, ale né zas tak úplně novy.

Gangsteři (2010)

Mě se to líbilo. RnB hvězdy hráli sami sebe, lebo se pořád vydávají za tvrdáky, takže to působilo celkem věrohodně. Navíc i námět a kamera nebyla špatná. T.I všechny vyšplouchl, akorát Chrise Browna mi bylo dokonce líto. Jojo, mě se to opravdu líbilo. 75%

Zelená zóna (2010)

Celý děj se houpal mezi 3 a 4*. Nakonec jsem se rozhodl pro lepší hodnocení, už jenom kvůli nostalgii z Borneovek. Damon v hlavní roli nezklamal, kamera lítala co mohla, ale osobně si myslím, že tam bylo málo akce a nebylo to vyváženo propracovanym dějem.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Opravdově hodnotit ale stejně můžeme až po shlédnutí druhého dílu, film který končí v polovině, je násilně useknut. To nelze hodnoti objektivně, ale narozdíl od většiny si myslím, že rozjety je to slušně.