Daredevil (2015) (seriál)

Marvel a Netflix. Dvě média, která nemohou šlápnout vedle v posledních letech. Velmi jsem si to užil a těším se na další sérii. Pokud bych měl mít jedno přání, tak prosím více Claire!

EDC 2013: Under the Electric Sky (2014)

Aftermovie do kterého se přidali lidské příběhy. EDC určitě musí být jedinečný zážitek, produkce vypadá top notch a energie z toho jen srší. Američané přijali EDM za své a na první pohled poznáte, že se to koná právě v USA. Přesto mi tam chybí ten pořádný festivalový zážitek jako stanové městečko, tady si to lidé spojí s návštěvou města, což je jejich specialita (viz Ultra). Rád bych se tam jednou podíval, ale na Tomorrowland a jeho atmosféru a jedinečnost to nemá.

S láskou, Rosie (2014)

Slušná vydíračka, ale přece jen to časové kontinuum bylo až příliš rozsáhlé a skoky mezi nimi až moc velké, líbilo by se mi daleko menší časový rámec příběhu. Taky jsem si celou dobu říkal, že role Rosie byla na míru ušitá pro Karen Gillan, ale i zahráno to bylo skvěle i tak.

Kód Enigmy (2014)

Skvělé, výborně vygradovane a Benedict zde válí jak v Sherlockovi. Závěrečné titulky to potom pro mě završily, hold někteří lidé jsou zakomplexované svině. Více než decentní pocta muži, který přispěl k záchraně miliónů.

Annie (2014)

Asi bych dal 3, ale na to, že muzikály opravdu nemusím jsem si tohle velmi užil. Jednoduchá dějová linka, jak by se dalo očekávat, slušné songy, ale co vyniká tak je skvělý casting, ať už Annie nebo Willa. Zahřálo u srdce.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Piráti, intriky a sex. Vše velmi dobře spojené do sebe.

Teorie všeho (2014)

Mírné zklamání.Dalo se z toho vyždímat trochu víc, hlavně po scénaristické stránce, jelikož herecké výkony byly perfektní. Super soundtrack a závěrečná scéna. 'While there's life, there is hope'.

Velká šestka (2014)

Super. Trochu zbytečný konec, ale jinak velmi vtipná a emotivní jízda.

John Wick (2014)

Morální poučení- nezabíjejte psy lidem, které neznáte. Nikdy nevíte, třeba se z nich vyklubou psychopati co zabijou vás, vaši rodinu a k tomu 150 dalších členů vašeho mafiánského klanu a nakonec si ukradnou nového mazlíčka.

Hon na lišku (2014)

Hodně průměrné. Nemělo to žádný silný moment nebo originální příběh a i když herci předvedli skvělé výkony, bylo to tak odtažité, že jsem se přistihl dívat se na hodiny.