Znamení (2002)

Vyborný film, dobré herecké výkony a opravdu děsivé scény dělají z tohoto filmu extratřídu mezi sci-fi horory. Shyamalan je zkrátka mistr napětí. 90%

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005) odpad!

Fíha, rád bych dal aspoň 1*, ale za tento film opravdu nemůžu. Po dobré "jedničce" natočit něco takového....měl to asi být pokus o vtipnější pokračování, to nevím, ale vím že to je jedno z největších zklamání a nejhorších flimů jaké jsem kdy viděl. 5%

Krvavé stopy (2004)

Jeden z nejvíce zavrhovaných filmů na čsfd. Film s neuvěřitelně malým rozpočtem nám nabízí zajímavou a originální podívanou, při čemž herecké výkony nejsou vůbec špatné a atmosféra doplňovaná tuny kečupu je úžasná. Pointa je poměrně překvapivá a vše do sebe dobře zapadá. Srovnávání s Jeepers Creepers opravdu nechápu. 90%

Titanic (1997)

Velkolepý a nezapomenutelný film. Bohužel pro mě, romantické filmy nepatří zrovna mezi mé oblíbené a tutdíž nebýt "úvodního" dvouhodinového romantického "začátku" dal bych jasných 5*

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Samožřejmě že se to nemůže rovnat s "jedničkou" a už vůbec nemluvím o "dvojce" ale podle mě je to slušné, hlavně když vezmu v úvahu, že je to pokračování po 12 letech. Arny si zachovává svůj vtip a Kristanna Loken jako terminátorka taky nebyla špatná :-) 75%

Baba na zabití (2003)

Ano bylo to předvídatelné a neoriginální. Avšak já jsem se smál a co více si od komedie přát? 75%

Cabin Fever (2002) odpad!

Tak tentokrát půjdu proti proudu, protože tohle je jeden z nejnudnějších a nestupidnějších filmů co jsem kdy viděl. Scénář prakticky o ničem, herecké výkony za moc nestojí a atmosféra odpovídající spíše pokusu o komedii. Nepochopitelné chování studentů a ještě více nepochopitelný virus, který zabíjí všechny kteří se ve filmu objeví, dělají z tohoto "hororu" další film do mé "sbírky" odpadů pár krvavých scén na tom nic nemůže změnit. Asi jsem to prostě nepochopil. 5%