800 kulek (2002)

Pořádně to ani western není, jenže není to ani vtipný, takže to ani komedie nemůže být, to by ani tak nevadilo, kdyby to bylo aspon zábavné, jenže to bohužel taky není. a navíc všechny hlavní postavy jsou příšerně nesympatické(jediný kdo jsou sympoši tak je italský hrobník a ta prostitutka... a ta je, věřím, že ten kluk si při natáčení užil hodně srandy s ní), a to především Děda, který je na plátně neustále. No nic, je to prostě jen špatný film, vyhýbejte se mu!

La cara oculta (2011)

Koho napadlo dát do Traiileru, to co mělo přijít jako překvapení? Sakra a to se většinou ani na Trailery nedívám, ale tady mi tu jaksi ujelo a tak jsem si zničil, to překvápko, ale jakmile to překvápko příjde, tak jsem nebyl zas až tak nadšený, protože sledujeme jen Belén, které mi byla strašně nesympatická a stejně si mohla za to sama, blbka. To taková Adriana byla lepší kus a navíc více sympatická. no škoda

Diplomová práce (1996)

Púvodně jsem chtěl dát i za pět hvězdiček, ale to by to muselo skončit, tak o dvacet minut dříve, po druhé upoutání na židli, není tak zajímavé jako to první. Ale každopádně jsem si film hodně užil a chvíli jsem od něho ani nemohl upustit zrak, i když mě naprosto kručelo v břiše a chtěl jsem se najíst, do jsem na to pořád musel koukat. Takže mohu naprosto jen doporučit

Balada o smutné trumpetě (2010)

No ono je to nakonec romantický film, který se odehrává ve Francově Španělsku mezi Dvěmi klauny a krásnou(extra žhavou, jako rozpálená plotna) dívkou, která neví co chce. Začátek odehravající se v občanské válce, je naprosto skvěly, ale jakmile se dostáváme do romantického trojúhelníku, tak už se to pro mě stalo nezajímavým.

Den šelmy (1995)

Ze začátku je to pekelná komediální jízda, která potom pomalu ztrácí dech. I když ten konec jsem taková nečekal a je docela i zvláštní, tak jsem, díky němu musel o filmu více přemýšlet a to má docela rád, že po zhlédnutí filmy si ho do detailu rozebírám, takže jo rozhodně to není to špatný film a v blízké době se podívám rozhodně i na další filmy pana režiséra.

La residencia (1969)

Oj tak tohle se mi hodně těžko hodnotí, protože má to sklony k mistrovskému dílu(ooo ta gotika), ale to pravé mistrovké dílo přichází, až v poslední půl hodině a ten závěr je tak úžasně vygradovaný, že ho musím přidat k mýmu top žebříčku hororových momentů, ale jenže než se dostaneme k tomu co je perfektní, tak se to dlouho táhne a některé scény by tam mohli být rozhodně kratší. Každopádně to rozhodně stojí za zhlédnutí, kvůli tomu konci takže moje hodnocení je 7/10

La noche del terror ciego (1972)

Celkově se mi líbili, když se Templáři objevý na scéně a vylézají z hrobu v troskách zříceniny hradu, super masky a do toho ta chorálová hudba, to byl opravdu silný atmosferický hororový zážitek, ale scény z templářemi jsou tam možná tak cca 15 minut a ten zbytek je slátanina a navíc lidé se nechávají dobrovolně zabít, když templáři nejsou na koni, tak by jim šlo snadno útéct, ale oběti stojí na místě a čekají až si pro ně chodící mrtvoly příjdou. Myslím, že tohle je zrovna film, který by si zasloužil Remake, protože strouchlivělí templíři co žerou lidi uprostřed zříceniny hradu mi zní jako dobrý nápad.

Dívka tvých snů (1998)

Tak upřímně jsem se na to podíval jen kvůli tomu, že se učím španělsky(ten hlavní duvod) a pak jsem to chtěl vidět, kvůli Miroslavu Táborském, který tam má velmi slušnou roli a často je na kameře. Takže tomu patří největší poklona, protože jestli se dokázal naučit španělsky za tak krátkou dobu, tak to musí člověk smeknout. Jinak zbytek filmu.... dá se na to dívat, ale nic co bych si musel zapamatovat.

Zločinný život Archibalda de la Cruz (1955)

No nevím co si mám o tom myslet, jako komedii to vůbec nevidím, protože jsem se ani jednou nezasmál.Jestli to má nějaké poselství, tak jsem ho bohužel nenašel, jestli ten snímek má jen bavit, tak v mém případu to bohužel selhalo, začátek byl velmi slibný a pak už to zklouzlo jen do nudného bahna.

Sin Nombre (2009)

Tvrdá a hnusná realita v zemích latinské ameriky,