REC 4: Apokalypsa (2014)

Jo je to něco jiného, alě mě se to opět líbilo. Prostě survivor horor na lodi se spoustou zombíku, kterej je dobře natočený, tak proč ne? navíc zombí opičky jsou cool.

Geometria (1987)

Naprosto skvělé skloubení hororu a komedie. Navíc skvělé barvy a ďábel co se chová jako teeneger, Dokonalý kraťas. "ok" "ok que" "ok, esta aqui"

Belle epoque (1992)

Hodně povedená, milá komedie o čtyřech dcérkách a o jednom ocasu... a teda o pěkném nápadníkovi.

REC 3: Počátek (2012)

Sice to vůbec nenavazuje a podstatě ani nedává odpověď, kde se ten virus vzal, ale nakonec jsem se celkem bavil. Není to nic co si budu dlouho pamatovat, ale určitě si to zaslouží lepší hodnocení, než jaké to má tady na csfd.

Medianeras (2011)

Hodně milé překvapení. Milý film o hledání lásky ve velkoměstě s kapkou úsměvného humoru.

Narcos (2015) (seriál)

Nejsem zrovna seriálový fanda a na tohle jsem se díval jenom kvůli tomu, abych si vylepšil španělštinu(což se povedlo, takže díky). Pro mě to mělo jasný seriálový problém, zvaný zbytečné natahování. Myslím, že to vše mohlo skončit první sérií, která měla chvílami potencionál k pěti hvězdám(musím vyzdvyhnout dokonalý šestý díl), za druhou bych dal, už jen tři hvězdy. Ono to pak začne být strašne monotoní a začíná se to jen opakovat, přestřelka, popravení lídí, nový lidi příjdou na porážku atd. Takže rozhodně to není špatný seriál, ale nevyzvedávál bych ho do nebes. za mě je to 7/10.

Hasta el viento tiene miedo (1968)

Po špatné zkušenosti s jiným filmem od pana režiséra, se mi do tohohle ani moc nechtělo, ale nakonec je to celkem povedený horor. Nejedná se o zázrak, ale rozhodně to není špatný film, a jestli máte rádi šedesáté léta hororu, tak to rozhodně stojí za vyzkoušení!

La tía Alejandra (1979)

A děti buďte milý k tetičce, protože jestli ji naserete, tak jste jistí, že se dalšího rána nedožijete. Fajn horor z Mexika, který se bohužel dlouho rozjíždí, ale za půlkou je rozhodně na co se dívat.