• Krátkometrážní

Doodlebug (1997)

Proč Nolan už jako student byl schopen vytvořit něco smysluplného a koukatelného a když se podívám na českou studentskou tvorbu tak je to jedna blbost za druhou?

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Ona je to vlastně spíš taková akční komedie než Drama, nebo Thriller. Mickey Cohen na mě působil spíš jak vzteklej kluk s IQ Forresta Gumpa, kterej se opravdu umí jen prát a nic jinýho a bez lidí, kteří mu celý den šeptají do ucha co má dělat, se nedokáže ani slušně navečeřet, natož aby dokázal sám naplánovat telefonní linku obřích rozměrů pro sázky a následný tok peněz. Naopak Gangster Squad je zase téměř celou dobu jako tým superhrdinů, kterým se nemůže nic stát, můžou kamkoliv vletět a všechno roztřískat, střílet lidi do nohou a vyhazovat věci do vzduchu, aniž by si kdokoliv zapamatoval jak vlastně vypadají, nebo kde se berou. Co se mi ale moc líbilo je bullet time ve scéně kdy Mickey vchází do recepce hotelu, ten opravdu sedl naprosto parádně. No......pobavil jsem se rozhodně mnohem víc než jsem čekal. [Cinestar Anděl - 7.2.2013]

Hitchcock (2012)

V každé scéně kde měl údajně být Hopkins jsem se pomalu nedokázal soustředit na nic jiného, než kde sakra ten Hopkins je.....ten chlápek co hraje Hitchcocka ho sežral? Nebo se snad celou dobu Hopkins schovává za ním (a jako že by se tam s přehledem schoval). Prostě ta maska je jedním slovem úžasná. Kromě pár gest, v tom žádný Hopkinse rysy nevidím. Jinak o životu reálného Hitchcocka nevím vůbec nic, vlastně jsem do dneška (7.2.2013) neviděl žádná jeho film a možná proto se mi tenhle "životopisný" výtvor líbil mnohem víc než většině zdejších lidí a nemusím se tu rozčilovat jak je všechno špatně, nepřesně, obráceně a bůhví co ještě....... [Cinestar Anděl - 7.2.2013]

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Bohužel na Coolu jela jen 1. série (nebo jsem aspoň nepostřehl další) a nepovedlo se mi nikde sehnat druhou, ale byla to paráda. I když to tam byla samá herečka a občas to trochu přeháněli tak jim dost závidím, že měli možnost si takový život zkusit "nanečisto", co bych za to dal.

Lincoln (2012)

Už podle hodnocení a komentářů na čsfd jsem spíš čekal že to nebude žádná sláva, spíš taková politická žvástačka, ale to rozhodně nebyla. Daniel Day-Lewis v roli samotného velkého Lincolna je úžasný a nenapadá mě za poslední rok nikdo kdo by mužskou hlavní roli zahrál lépe a proto doufám že za ni dostane oscara. Samotný příběh je pojatý velice zajímavě a i mě (jakožto člověku kterého dějepis NIKDY nebavil) se to moc líbilo. Naopak Gordon-Levitt jakožto mladý Lincoln byl s tím knírkem spíš k smíchu, ale kdo v té době taky nebyl. [Cinestar Anděl - 30.1.2013]

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Hrozný, oba herci hrají příšerně a to neřeknou ani slovo. Kdyby aspoň vybrali hrob, co vypadá nově a ne takovej co tam stál už 10 let předtím než se oba narodili.

Nespoutaný Django (2012)

Po prvních pár parádních scénách jsem skoro další 2 hodiny čekal až se pořádně začne něco dít a docela jsem se i začínal nudit, ale děj se nakonec zase rozjel a od scény, kterou Tarantino zřejmě zamýšlel jako kurz rychlovymalovávání velkých obytných domů, je Nespoutaný Django až do konce opravdu pecka. Sám Tarantino si jako vždy střihnul jednu malou, ale elegantní (hlavně teda ten odchod) roli. Musím říct že od té doby co jsem ho naposledy viděl na filmu tak se pěkně oplácal, ale i tak je to mistr přes krvavé akčňáky. [Cinestar Anděl - 26.1.2013]

Simpsons: The XXX Parody (2011)

Všichni kromě Marge vypadají docela dobře a je to docela i sranda. Možná by to bylo zábavnější kdyby scén bylo více a byly kratší, takhle (s nějakýma 4 scénama) to neni zrovna moc sláva, ale nápad určitě fajn.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Ale jo, tak rozhodně zajímavý nápad a nemůžu říct že bych se nezasmál. Dobrých krátkometrážních filmu zase tolik neni, ale tenhle se opravdu povedl

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Ne, tohle tady opravdu nemá co dělat. Hnusná animace, hnusný zpracování a debilní vtip.