• Krátkometrážní

The Polar Bears (2012)

Celkem dost slabota. Strašně je z toho cítit, že to vzniklo hlavně aby to propagovalo ten černej samoser. Prostě i do 7 minut se dá vsoukat velký příběh, který může zapůsobit a vrýt se do paměti, ale s tímhle se prostě nikdo ani neobtěžovat moc snažit. [Cinestar Anděl]

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Nějak si moc neumím představit jak vypadá ten komiks podle kterého je to točené, asi ho budu muset zkusit někde sehnat. Jinak je to ale úžasný akčňák, člověk od toho nemůže čekat nějaký hluboký příběh, ale to je nahrazeno vším tím ničením, soubojema a zabíjením a ono to člověku na pobavení a odreagování docela i stačí. Všichni (hlavní kladný i hlavní záporný tým) působí pekelně drsně a celkově to prostě funguje dost dobře na to aby člověk nemusel litovat, že se rozhodl zabít půl dopoledne v kině. [Cinestar Anděl - 28.3.2013]

Dead Island (2011)

Připadá mi trochu divný dávat na čsfd trailer ke hře, ale zrovna tenhle se opravdu dost povedl

Scratovo dobrodružství (2002)

Jedna lahůdka z doby největší popularity tohodle příšernýho stvoření.

Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty (1993)

Naprostá klasika, plná zábavy a geniálního humoru. Asi tak celkově jedna z mála věcí na kterou se ze toho co nám ve škole pouštěli dalo koukat.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Přečtení knížky vám dost změní celý pohled na film, hned je všechno jasnější, smysluplnější a tak celkově to dává větší smysl. Rozhodně doporučuju absolvovat obě verze a ne jenom film. Ideálně film, knížku a pak znova film.

Cesta na měsíc (2012)

Bohužel asi musím řict že to byl nejhorší film FebioFestu jaký jsem měl možnost vidět. Né že by tam bylo přímo něco strašného, ale spíš se tam vlastně celou dobu vůbec nic zajímavého neděje, nic nezaujme, nepotěší, nezklame..... Prostě takový prázný film. [FebioFest - Cinestar Anděl - 18.3.2013]

Záhada Blair Witch (1999)

Tohle je naprosto jedinečným způsobem strašidelný horor, kterých už býva zatraceně málo. Během celého filmu neuvidíte jedinou strašidelnou věc (pokud se nebojíte hromádek kamenů), zrůdu, nebo cokoliv nechutného (až na jednu mailkou vyjímku). Tenhle horor nečerpá z toho lidi znechutit až se z toho budou bát že něco takového uvidí, ale opravdu z čirého ztrachu že by něco mohlo příjít. Navíc ten "amatérský" nádech toho dodává neuvěřitelné kouzlo

Miss Blue Jeans (2012)

Asi nejlepší kousek z těch několika mála na které jsem se během FebioFestu dostal. Severské filmy jsou prostě parádní i kdyby to bylo téměř o ničem, nechápu jak to dělají. [FebioFest - Cinestar Anděl - 19.3.]

Ať žije Bělorusko! (2012)

Byl jsem docela dost zaražený tím, že ještě v dnešní době existují takové podmínky, že je má člověk opravdu co dělat aby vůbec přežil, nemůže svobodně vyjádřit svůj názor, nebo se i svobodně vyjadřovat. Nevím jak moc se film řídí skutečného příběhu, ale i kdyby jen z poloviny, tak je to dost drsné a je mi těch lidí celkem líto. [FebioFest - Cinestar Anděl - 21.3.2013]