• Krátkometrážní

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Mistrovské dílo Quentina Tarantina na které se nezapomíná. Od začátku do konce je film nabušený úžasnýma hláškama. Úžasný John Travolta a Samuel L. Jackson v hlavních rolích do kterých se oba dokonale hodí dává filmu jedinečný formát. Neni třeba nic víc dodávat, snad jen "Perfektní".

Pidihajzlík (2006)

I když to neni úplně to nejhorší co jsem viděl, je to rozhodně ztráta času a doporučit to někomu opravdu nejde.

Requiem za sen (2000)

Film který by se měl pouštět ve školách jako důkaz toho jaký jsou dogy svinstvo. Všechno začíná úžasně, všem je téměř "fajn", chvilku se dokonce zdá že se mají dobře, ale jak film ubíhá, tak začíná nabírat na obrátkách a člověk si u té televize začíná uvědomovat co se to vlastně děje. Beznaděj, prostituce, vězení, smrt, šílenství. Po shlédnutí snímku člověk téměř propadá do depresí, ale i tak by ho měl vidět každý koho v žiově jen napadlo že by drogy mohl zkusit. Kombinace příběhu a jedinečné hudby vás naprosto pohltí.

Forrest Gump (1994)

Forrest Gump je klasika která dokáže člověka chytit za srdce, je to film na který mi nestačí kouknout se jednou, ale je to film který si s radostí klidně pustím kdykoliv znovu a třeba si nad ním i pobrečím. Je to film který rozhodně patří na první místo mého žebříčku a i přesto že jsem ho viděl mnohokrát tak neomrzel. "Život je jako bonboniéra"

Terkel má problém (2004)

Zábavný animák pro starší, který někoho pobaví a někoho bude k smrti nudit. Když přehlídnu to že film je plný chyb (pokud si teda učitel nedokáže za 3 vteřiny sundat, nasadit a znovu sundat baťoh a přitom ještě mluvit a sedat si na židli ;-)) a to že scénář je naprosto příšernej tak můžu říct že pokud máte špatnou náladu tak vám jí Terkel a jeho (ne)přítelé svýma hláškama zvednou. Víte přece jak dobře mokré dřevo přenáší sars ;-)