• Krátkometrážní

Láska a válka (1996)

Při hodině českého jazyka je každý film dobrý ;-). Jen při intimní scéně celá třída křičela že jediné co je vidět je bílá kostička. Jinak 1* za ušetřenou češtinu a 2* za Sandru

Pařba ve Vegas (2009)

Není nad to vyzvednout si své auto zabavené policí, v kufru najít nahého číňana a smalým ptákem, kerý vám skočí na hlavu a zmlátí vás páčidlem. Poté autem dojet do svého hotelového pokoje, v kterém čeká Mike Tyson, hledající svého tygra ve vaší koupelně. To neni možný, ten scénář je tak strašně šílenej, že se ani nedá věřit tomu že by se dalo něco takového vymyslet. Geniální....

Howlův kráčející hrad (2004)

Atmosféra tohodle filmu se snad ani nedá popsat. Je to taková nádhera, pohodička, že bych se na to vydržel dívat i 10 hodin a nemuselo by se nic závratného dít, jenže ono se tam něco děje a to něco je opět naprosto úžasné. Zámek je tak stylově poskládaný, že z té ošklivosti je krásný. Howl má své kouzlo, stejně tak jako kalcifer a Sophie ať už jako děvče, nebo jako stařenka. Pro mě jednoznačně nejlepší animovaný film vůbec.

Důvěrnosti (2007)

Neviděli jste film? Zvažte přečtení mého komentáře, mohli by jste přijít o část příběhu!! Opravdu ta podoba s American Beauti je obrovská a myslím že kdyby se jí trochu ubralo, rozhdoně by to filmu neuškodilo. Scéna kdy se Jasira přišla omluvit kamarádovi ze školy, mě docela dostala "Tak jsi s ním udělala rozhovor, to mě nebere" "A co by tě teda bralo?" "Nic už je pozdě...........nebo už vím, vyspi se semnou" No teda jako sice jsem něco podobného čekal, ale že to na ní takhle vyhodí a ona mu ještě kývne to jsem teda nečekal. Nadržený přítel, ještě nadrženejší soused a dceruška svého rasistického, vlasteneckého, libanonského tatíčka, který chce mít svojí dcerušku dokonalou a udělal by pro to cokoliv (což se mu ne zrovna daří), si to všechno náramě užívá, i když se občas tváří že nechce, že se jí to nelíbí, nebo dokonce jako telátko, který vůbec neví o co jde. Jak už tady někdo psal, tak jediná rozumná a "normální"(otázka je co je dneska normální) rodina se zdají manželé od vedle, hlavně tedy těhotná manželka, která se snaží "nevinnou" holčičku ochránit před zlem, které na ní číhá hlavně od souseda. Na film se rozhodně koukat dalo a asi kromě té podoby s American Beauti a trochu moc nadrženou třinácti letou Jasirou, nic vytknout nemůžu.

Vím, kdo mě zabil (2007)

Zlatá malina za Nejhorší herecký pár (Lindsay Lohan a Lindsay Lohan)? Tak to mě hodně rozesmálo :-D. Rozhodně si nemyslim že by to byl odpad. Je teda fakt že vidět Lindsay Lohan hrát v hororu je zážitek, ale obsadit místo ní někoho jiného, tak to nebude tak špatné. Ten neuvěřitelně zamotaný příběh se mi konec konců docela líbil.

Hvězdná pěchota (1997)

Když jsem Hvězdnou pěchotu viděl poprve (bylo mi asi 11, nebo12), bylo to v noci a sám doma. Dokoukal jsem jí, byl jsem moc nadšen, ale mělo to malou chybu.......bál jsem se potom jít na záchod a pomalu i usnout :-). Dnes už naštěstí filmy tolik neprožívám. Za těch 7 let jsem viděl Hvězdnou pěchotu ještě tak 2x, 3x, ale už mě to nebralo tolik jako poprve. Špatný film to určitě neni, ale jsou i lepší.

Desatero (2007)

Co to mělo být? Začaly jsme na to koukat včera večer s přítelkyní a ani ona to nebyla schopná dokoukat. Já jsem si řekl, že to dokoukám už jenom proto, abych to mohl ohodnotit. To je taková příšernost, že se prostě nedá vydržet na to koukát. Co se to tam jako celý film dělo? Vždyť to nemělo žádný příběh, vůbec nic. Ahh, to byl tak příšerný zážitek až to bolí. 10%

Poslední vládce větru (2010)

Co to vidim? Pomalu samý odpad, to snad nemyslíte vážně. Film to rozhodně nijak úžasný neni, Dev Patel mi v roli prince dost vadil, ale odpad to tedy taky rozhodně neni. Musim říct že příběh je dost natáhnutý, vlastně se až do konce nestalo nic, co by bylo nějak extra důležité, ale zase na druhou stranu mají otevřený příběh pro pokračování. Co se týče efektů jednotlivých živlů, tak ty se mi moc zamlouvaly a to hlavně efekty vody a ohně. Dlouho jsem uvažoval jestli nedát 4* (hlavně kvůli tomu jak filmu mnozí až moc ubrali), ale nakonec jsem zůstal u třech, což jsem měl v plánu téměř od půlky filmu.

Británie má talent (2007) (pořad)

Moc rád se dívám na ostatní lidi, jak ze sebe dělají pitomce před celým světěm. Jenže na druhou stranu, když už něco umím opravdu dobře, proč to neukázat ostatním? Občas mi zůstává rozum stát nad tím, kde ti lidé nechali svou důstojnost a občas se koukám s pusou otevřenou jako vrata a řikám si jestli je to vůbec možné.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

I když je Pohlreich občas až trochu moc hrubý, tak je Ano šéfe jeden z mojich oblíbenějších pořadů. Ona totiž ta jeho vulgarita dodává pořadu ten "šmrnc" a člověk se z něho občas opravdu sype smíchy "Ty vole, ty to mícháš jak Babica".