• Krátkometrážní

Veni, vidi, vici (2009)

Jednu hvězdičku za Ústí nad Labem, jednu za Golf a jednu za snahu. Neni to úplně špatný film, místama mě i bavilo se dívat. Jako celek je Veni, vidi, vici docela slušný snímek, který se dá vydržet pokud máte náladu jen na něco obyčejnějšího při dlouhém večeru.

Smrt čeká všude (2008)

Tím jak se na mě ze všech stran a hlavně od lidí kteří film neviděl hrnulo že film Smrt čeká všude je lepší než Avatar mě donutili abych se na něj podíval a tedy popravdě řečeno nechápu v čem. Jako celek se mi zdal film docela nezajímavý a nudný, až jsem měl občas pocit že ho ani nedokoukám. Čekal jsem až do konce filmu nějaký velký zvrat, ale ten se nějak nekonal. Jistě, je to válečný film z přítomnosti, který je narozdíl od Avatara reálný a o životě, ale tím to opravdu asi tak končí. Za mě 55%

Šmoulové (1981) (seriál)

Na Šmouly se zapomenout nedá, to je prostě seriál který jsem hltal jako malý a ani teď se rozhodně nedá říct že bych se na něj rád nepodival. Prostě úžasná pohádka.

Sherlock Holmes (2009)

Toto zpracování sherlocka Holmese se mi rozhodně hodně líbí a klidně bych ocenil natočení dalšího dílu. Bavilo mě to od začátku do konce, takže jsem se nestihl ani chvilku nudit. Ach jak já miluju tyhle filmy ze starého Londýna. Jsem opravdu nadšen!

Digimon (1999) (seriál)

2* za mládí. I digimony jsem měl hodně rád, ale na pokémony to ani náhodou nemá.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Tak tohle nesnášim už od narození. Bohužel pohled na ty přesýpací hodiny je snad moje první vzpomínka v životě a možná i ty úvodní řeči bych si vybavil. Člověk z toho má pomalu trauma

Kmotr (1972)

Výborný film, díky kterému nahlédnete do vzrušujícího, zajímavého, ale i šokujícího života mafie. Dlouho jsem se přemlouval abych se na Kmotra podíval, stále se mi nechtělo a to nejen kvůli 169 minutám které má, ale tak celkově mě příliš nelákal. Teď už vím o co jsem celou tu dobu přicházel. Opravdové mistrovské dílo

VALL-I (2008)

Velmi povedená pohádka. Opravdu po dlouhé době něco kresleného na co se opravdu koukat dá a člověk se u toho i zasměje. možná ani 5* bych nelitoval

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Karlík a továrna na čokoládu, je snad moje nejoblíbenější pohádka. Celá továrna je se svým fantastickým systémem a úžasnýma Umpalumpama snad sen každého dítěte. No uznejte, kdo by nechtěl vlastnit takovou úžasnou továrnu, jakou má Willy Wonka. Je to jeden z filmů na které můžu koukat stále dokola.

Avatar (2009)

Avatar byl už dávno před premiérou tak neuvěřitelně reklamně propagován a měl tak skvělý trailer že ho prostě musel vidět úplně každý a to i člověk který se o filmy vůbec nezajímá. Já osobně jsem viděl Avatara ve 3D a musím uznat že to byl úžasný zážitek, který jsem si opravdu vychutnal a klidně bych na Avatara zašel znovu. Příběh sice nebyl nijak extra originální, ale jeho zpracování bylo na jedničku a při některých scénách se člověku tajil dech. Někdo se u Avatara smál, někdo skoro nedýchal a někdo brečel. Podle mého bylo označení "nejočekávanější film roku" oprávněné. No uznejte, kdo by po shlédnutí Avatara nechtěl aspoň na pár hodin být modrý, mít 3 metry, dlouhý ocásek a kosti vystužené od přírody uhlíkovými vlákny? Já tedy ano.