Obleva - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Prostředí fajn. Hudba fajn. Případ zajímavý. Hlavní hrdinka drsná jak šmirgl papír, přijde mi, že Katarzyna kapku tlačí na pilu. Koukám na to s dabingem a rozčiluje mě, jak si všichni tykaj. :D A taky mi přijde divný,  že policie přijde za rodičem/manželem/kamarádkou a oznámí, že našli tělo jejich těhotné dcery/manželky/kamarádky a oni se zeptají na prosté a jediné KDE? a co třeba dítě? K tomu žádný otázky?

Jak se dostat na Princeton (2013)

Vlastně byl ten film lepší, než jsem čekala, takže jsem spokojená. Nic, co bych musela vidět dvakrát, ale bylo to pohodový. Paul Rudd i Tina Fey tu byli sympatičtí.

Věrnost nade vše (2022) (seriál)

Nebylo to špatný, ale v rámci podobných věcí v žánru a tématu je to těžký průměr. Kamera fajn, herci sympatičtí, ale chybí tomu náboj, originalita... prostě to něco navíc, co vás přitluče k obrazovce a donutí zaujatě koukat na peripetie vztahu dvou lidí a s radostí se v tom pitvat. Lucrezia Guidone, kvůli které jsem si to pustila (protože to bylo takový mý pokračování v Tři metry nad nebem), je nádherná a sebevědomou Margheritu ztvárnila skvěle. Stejně jako JenYu se mi líbilo, že se divákovi neservíruje vše narovinu a tudíž je velmi lehké uvěřit, že nevěra proběhla a stejně tak není těžké nabýt přesvědčení, že o nic nešlo a vše je nafouknutá bublina, jen to určití lidé nevidí (nechtějí vidět). Ale tam samozřejmě nešlo jen o nevěru, ale taky třeba o fungování v dlouhodobém vztahu, pokušení, sobectví, strach z neznáma/ opuštění, ztracení se někde uprostřed cesty (architektura)... vlastně na co si vzpomenete. :D

Věrnost nade vše - Epizoda 5 (2022) (epizoda)

Že umí Márdž seknout drápkem víme, ale u té mámy mě to fakt naštvalo. A Carlo a jeho prozření? Protočení očí stačí?

Věrnost nade vše - Epizoda 3 (2022) (epizoda)

Já osobně Carlovi furt věřím. :D I když Sofii evidentně nebere jako ostatní studenty a rozhovor u vlaku by se dal vyložit všelijak. Na druhou stranu mi přijde, že Márdž hraje její podezření do karet a v její mysli ji otevírá mnohé dveře.  Tak snad se nespálí. ;)

Věrnost nade vše - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Zatím to na mě působí tak, že Sofia je magor a žárlivost Margherity podporují blbý náhody. Moc nevěřím, že se mezi Carlem a Sofií něco stalo (i když ona by se asi nebránila). No... mám z toho depku akorát. :D

Maturitní ročník (2022)

Průměrná (romantická?) komedie, která snad neurazí a ani nijak zvlášť nenadchne. U mě hrál i fakt, že mi tu Rebel Wilson nějak nesedla. Zasmála jsem se, i kroutila hlavou nad tím,  jestli to či ono mělo být vtipný. Je to současný a moralizující.

Věrnost nade vše - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Pustila jsem si to spíš naslepo, nečetla si, o co tam má jít a první díl mě celkem zaujal, i když to (zatím) vypadá prostě na dvojitou nevěru po italsku.