O.C. - Nejlepší Chánoce (2003) (epizoda)

Vánoce! Na to já slyším. Hezký díl i přes opáčko "takkterouvlastněchci" a Marissu odmítající přiznat si problém. A že by její třetí muž na obzoru?

O.C. - Tajemství (2003) (epizoda)

Kombo Ryan a Luke. Nakonec proč ne. Ale ty pěstní souboje jsou už dost ohraný.

O.C. - Návrat domů (2003) (epizoda)

Den díkůvzdání. Jako fanda tématických dílů bych ocenila mnohem víc atmosféry toho svátku na místo věznice, převozu auta a rádoby vtipnýho přelétání Setha od jedné možnosti k druhé.

O.C. - Dokonalý pár (2003) (epizoda)

Děda zapátral i ve starších vodách a to se kupodivu nelíbí víc, než když se tahá s holkama, co můžou být jeho vnučky. Teď přesedlal na věk své dcery, vždyť je to pokrok! A tuším, že Seth a Summer jsou předurčený pár, ale kéž by dal šanci Anně.

O.C. - Výšky (2003) (epizoda)

Marissa je tak hroznej pokrytec.

O.C. - Záchrana (2003) (epizoda)

Prázdniny skončily a začíná nový školní rok. Cohenovi na poslední chvíli řeší, kam bude Ryan chodit do školy a tak začíná díl plný wtf momentů.

O.C. - Útěk (2003) (epizoda)

Marissa hledá druhý dno a přísahám, že z poslední minuty se mi kroutily palce u noh. :D

O.C. - Přítelkyně (2003) (epizoda)

Starej pán a jeho vnučka, pardon, přítelkyně rozdmýchávají vody. A Marissa je ještě hloupější, než jsem si myslela.

O.C. - Outsider (2003) (epizoda)

Nic co bychom už neviděli v předchozích čtyřech dílech.

O.C. - Debut (2003) (epizoda)

Popravdě mě mladí nebaví. Ryan běhá za Marissou, Seth kouká po nafrněné Summer. Luke vše sleduje ostřížím zrakem. To u dospěláků je to rozhodně zajímavější.