Spolu & Hladoví - Šumava (2022) (epizoda)

I Šumava mě zaujala podstatně méně, než předchozí díly. Osobně si myslím, že tento díl měl mnohem větší potenciál a mohl konkurovat Kokořínsku. Škoda.

Spolu & Hladoví - Kokořínsko (2022) (epizoda)

Na Kokořínsku jsem nikdy nebyla, ale jela bych tam hned. I přesto, že teď ta osobní linka byla smutněji zabarvená, atmosféra Kokořínska mi přišla úžasná a to tento díl trošku vyzdvihlo nad předchozí dva.

Spolu & Hladoví - Uherské Hradiště (2022) (epizoda)

Asi bych si k tomu koukání měla vzít poznámkový blok, co? :D V tomto dílu mi přišlo, že hrají prim hlavně památky a to, co můžeme kolem Uherského Hradiště vidět, než co tam můžeme sníst. A i když je mi jasný, že jsou ty scénky otec/dcera z velký části připravený a zahraný, stejně mě ta chvíle, kdy Lukáš řekl Kláře, že se mu líbí, jak je samostatná, trochu dojala.

Spolu & Hladoví - Moravský kras (2022) (epizoda)

Koukám, že jsem jedna z mála, které se to fakt líbilo. :D Neměla jsem velká očekávání, a je pravda, že to kočkování mezi otcem a dcerou trochu přebíjí jídlo, ale mě to neva. Moravský kras je opravdu velká oblast a každý si vybaví asi hlavně Punkevní jeskyně a propast Macochu, a mě tento díl donutil otevřít mapu a pořádně se kouknout, kam vlastně až sahá.

O.C. - Série 1 (2003) (série)

Co si pouštět jako kulisu při úklidu a domácích pracech? Proč ne O.C. Pamatuju si, jak ten seriál jel v televizi a určitě jsem z něj něco viděla, ale rozhodně jsem nebyla nadšený divák a fanoušek. Tenkrát bych si to asi užila víc, protože ač jsem si ze začátku myslela, že dvě roviny mladí/staří mají zaujmout dvě generace, tohle je podle mě cílený fakt jen na teenagery. Má to naivní, hloupý a pohádkový zápletky, je to něco, u čeho se dá vypnout i naštvat. Postava Marissy umí svou hloupostí a sobeckostí pít krev a když Ben McKenzie (Ryan) hází drsný pohledy, chce se člověku smát. Když si to pustíte na HBO, je to zařazený pod kategorií telenovela a je to tak. Podívám se na další řadu? Asi jo, i když se netěším na nalitou Marissu - což naznačoval poslední díl.

O.C. - Spojení (2004) (epizoda)

Poslední díl si dělá klasicky půdu pro příběhy v další řadě a pokračuje v zápletkách jak z telenovely. Ona to vlastně telenovela po americku je, co si budeme nalhávat.

O.C. - Striptýz (2004) (epizoda)

Děda už intrikuje tak moc, že se mu to všechno bortí. Kdo by si to nepřál, že. ;)

O.C. - Rozlučka se svobodou (2004) (epizoda)

Řekla jsem si, že první řadu prostě dokoukám! Ale nebudu lhát,  dej mi to moc neulehčuje. Děda intrikuje a tak jsem podruhé s Marissou soucítila. Ryan zas hraje krávu.