Vraždy v Midsomeru - Orchis Fatalis (2005) (epizoda)

Popis epizody ve mně popravdě evokoval spíš nudu, ale nakonec to bylo dost zajímavý. Jasně, je debilní zabíjet kvůli kytce, ale vysvětlete to tomu, kdo po ní tak strašně touží.

Dollface - Zábavná kamarádka (2019) (epizoda)

Popravdě nevím, zda to vzdát nebo ne. Moje úchylka dokončit každou rozjetou sérii křičí, že šest dílů není moc. Ale... fakt mi to nesedí a ani Kat to nejspíš nezachrání.

Jak jsem poznala tvého otce - Série 1 (2022) (série)

Vážně je to tak hrozný, aby to mělo míň jak 50%? Nemyslím si. Je pravda, že tam jsou věci, který mi nesedí, ale celkově mám za to, že je to pohodová podívaná, která neurazí. Nejsem skalní fanoušek HIMYM, i když jsem to viděla (díky neustálému televiznímu opakování) mockrát a když to na začátku postupně vycházelo, těšila jsem se na každý díl. Tohle mě rozhodně nechává více chladnou, ale líbí se mi to. 3,5*

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál)

Dollface - Puťka domácí (2019) (epizoda)

Ne. Furt si nejsem jistá, jestli je to aspoň trochu dobrý. Kat Dennings je super. Líbí se mi, že to fakt není Max, ale prostě Jules. Kat Dennings má charisma. Ale sama to prostě neutáhne a její kámošky jsou (zatím?) fakt nemastný, neslaný. Navíc to tak divně stereotypizuje. Nevím no.

Dollface - Jeho holka (2019) (epizoda)

Moc nevím co si o tom myslet. Nebýt Kat Dennings, asi bych si to nepustila. Začíná to úplně obyčejně - rozchodem - a najednou... kočka! Wtf? A tak se nám střídá to, "co jsme už někde viděli", s mírným wtf. No je to první díl, ty málokdy bývají super.

Encanto (2021)

Hezké to bylo, ne že ne. Ale hlavně ze začátku jsem se cítila kapku znuděná. Hodně mi tam chyběl vtip. Pětiletá u toho vydržela a prý se jí to líbilo.

Vraždy v Midsomeru - Draví ptáci (2003) (epizoda)

Je pravda, že tady láska k bližnímu dostala dovolenou. ,,Odvezete si pana Darwina?" - ,,Víte, byly bychom radši."