Škola zlomených srdcí - Angeline (2022) (epizoda)

Sasha a její posedlost sama sebou jsou fascinující. Pak tu máme kluka s traumatem, kterýho nikdo neřeší, přestože sama ředitelka řekla, že o tom videu, kde ho napadl policajt ví (proč by to jakkoli řešila, včetně infa rodičům). Konec opět dokazuje, že tu tvůrci dost vaří z vody a slepují příběh jak se dá, aby jsme se doplazili k osmé epizodě a snad pointě rozchodu kamarádek.

Škola zlomených srdcí - Pták bufeťák (2022) (epizoda)

Ach Cashi! Sice se na něj dívám pořád trochu podezřele kvůli tomu prvnímu dílu a jeho napojení na drogy, ale.... Jinak mě na těchto seriálech obecně fascinuje ta absence rodičů, kteří v životech svých potomků vlastně nehrají žádnou roli, s výjimkou situací, kdy je třeba ukázat, že jim je ničí nebo jen dokázat jejich existenci krátkým záběrem.

Škola zlomených srdcí - Táhněte (2022) (epizoda)

Harper další díl: ,,Nechtěla jsem ti ublížit! Prostě se to stalo!" :D A teď bez legrace. Bát se těch, co mají "pomáhat a chránit" jen proto, že nějak vypadáš, by už dávno mělo být sci-fi. Šílený.

Škola zlomených srdcí - Paráda (2022) (epizoda)

Nic moc se tam neděje. Prohodily se nám akorát role toho, kdo s kým chce kamarádit, teda nakonec nechce, ale... zmatené to roky. Co se mi fakt líbilo, vzhledem k cílovce, tak ukázka toho, jak může vypadat komunikovanej sexuální styk. Palec hore.

Škola zlomených srdcí - Renesanční kozy (2022) (epizoda)

Harper někdo ublížil, to je asi jasný každýmu. Řekla bych, že ta naštvanost na Amerie bude v tom, že tam v tu chvíli pro ni nebyla a nechránila ji (dost možná tam budou figurovat drogy). Třeba se mýlím, tohle by bylo asi největší klišé. Postavy mi přijdou fajn, jen mám problém tomu všemu chvílemi věřit. Ten scénář podle kterého postavy jedou mi přijde až příliš zjevný.

Vzkaz v láhvi (1999)

Už to skončilo? Co? Ne? Cooo... hele, na romantickej cajdák jsou prostě dvě hodiny MOC! A můžeme se dojímat jak chceme. Vzkaz v lahvi jsem nechala v tv běžet jednak proto, že ho (bůh ví proč) považuju za klasiku, ještě jsem ho neviděla, chtěla si po Yellowstone dát zase Costnera, potěšil mě Paul Newman a hlavně mě učarovala krásná Robin Wright. No... někomu po kýblu nudy vypjatej dojemnej konec stačí, ale já se do této skupiny tentokrát neřadím. 2,5*