Mulberry Street (2006)

Celkem sympaticky horror ,kde Manhattan zaplavi utoky nakazenych krys,po jejich kousnuti se lidi stavaji agresivnejsimi a predevsim dostavaji velkou chut na lidske maso!Obyvatele jednoho cinzovniho domu bojuji o sve preziti!Co vsak film srazi, je opet nesympaticka trhava kamera ve vypjatych scenach,kdy uz je to prestane bavit....?

Jezero smrti (2008)

Film ma skvelou atmosferou,brutalni nadech,kvalitni herecke vykony,ze jste ji ten strach opravdu verily,ale srazi ho plno nelogickych chyb a opravdu neuveritelnych nestastnych nahod,ktere se hrdince prihodi.70%

Invaze (2007)

Neusnout je to ,oc tu bezi!Jinak mi to velmi pripomelo starsi snimek s podobnou tematikou,chtelo to lepe vypilovat,pridat napeti,akce a ten konec........Nicole byla smypaticka,Daniela uz si asi fixuju na Bonda.

Santa má bráchu (2007)

Prijemna komedie ,kde konecne vypada Santa civilne,mile a sympaticky!!:)

Dítě z Marsu (2007)

John Cusak skvele zahral podivinskeho spisovatele sci-fi,ktery si po smrti sve zeny prisvoji podivne,tezko adaptovatelne dite,se kterym nachazeji cestu k sobe a vubec k okolnimu svetu!Vse nakonec dospeje do preslazeneho konce,ktery je na to celem trosku zklamanim!

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Prijemne televizni prekvapeni,kteremu ale trochu v druhe polovine dochazi dech.

Velký útok zombies (1980)

No to tedy bylo o dost horsi nez jsem cekal a to ma ocekavani byla opravdu malinkata!To co predvadi ucastnici nataceni(herci se to nazvat neda) byly katastrofalni,vykonu predstaveni na vanocni besidce mentalne retardovanych se zdaleka ani nepriblizili!Prace maskeru byla velmi jednoducha,postavit pred maskernu kybl hoven,kazdy komparzista tam strcil hlavu a vzhuru na plac,predstavovat krvelacne zombie!Ja ani nevim ,zac tu hvezdu davam,asi proto ze jsem priznivcem tohoto zanru.

Klub vyděračů (2007)

Celkem koukatelne drama o trech osobach s celkem zajimavym koncem,hold nektere veci se nevyplaceji a zvlast neco provadem byvalemu Jamesovi je nadmiru riskantni!

Děs v prádelně (1995)

Vzhledem k tematu s toho ,asi predevsim diky autorovi ,vytahli maxium a docili celkem slusneho becka!