Saw 3 (2006)

Splnilo to me ocekavani,ne tak perfektni,ale stale saw.....

Hněv duší (2004)

Teda triky dost laciny,ty mozna letely tak pred deseti,patnacti lety a zbytek tak na prumer!

Satan (2003) odpad!

...kdyby si odpustil tu gumovou srandu,kterou mu neuveri ani ve skolce,tak mozna by tu jednu hvedzu i dostal.Ale asi ne ,tohle jde tezko stravit!

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Myslenky zlocince,je celkem prumerny krimi serial,ktery i pres snahu prijit s necim novim,profilovanim zlocincu,nedosahl sveho potencionalu.

Zmizení (2005)

Uz ty tri jsou az dost,vzdyt ten Brendan vydrzi mnohem vic nez samotny Rocky Balboa.... :-O Obycejnemu konzumnimu divakovi vubec nedoporucuju,pokud nema naladu se patlat v kravskych dialozich a hledat v nich nadech mysticna!

Uneseni (2006)

Po predchozim unosu s drivejska ,skupina mladych muzu ulovi v lese mimozemstana a dopravi ho na farmu k Wyattovi(Adam Kaufman),kde se chteji pomstit i za smrt jednoho z nich a zde se rozehrava hra o preziti vsech !Prumerne becko s dobrou praci maskeru a jistou davkou napeti!

Requiem za sen (2000)

Zase drogy,jak se na ne spatne dojede ,zajimave natoceno,ale nic noveho ani zavratne exkluzivniho!Podle zdejsiho hodnoceni jsem ocekaval mnohem vic nez jen zajimavou hricku o nebezpeci drog!Nebylo tam nic jineho,nebo nez v hromade filmu s timto tematem.....zklamani

Krvavá hostina (2005)

Pokud chcet videt klasicke nenarocne becko na pohodove odreagovani,je tohle idealni volba,hnusne hladove obludky,ktere se vynorily odnikud se rozhodli vyplenit bar plny zoufalcu bojujicich o prezit!;)