Bunkr smrti (2008)

...NO CO TI SKOPCACI JESTE NESTIHLY VYMYSLET!

Úlovek (2007)

Takova prumerna kriminalka na ktere ani nejde nic moc vyzvednout ci kritizovat.Ridic vozidla je prepaden a postrelen do hlavy,s cehoz se zazrakem vylize a kdyz narazi na neschopnu policii,ktera ho nelogicky zacne podezrivat,rozhodne se zlocince vypatrat sam.

Noc patří nám (2007)

No cekal jsem neco vic napinaveho a strhujiciho,ale dostal jsem spise nemastnou ,neslanou smes,ktera neni spatna jen na takove oddychove podivani ,ale dej je celkem slaby,nepropracovany ,scenar naivni!Phonenix to zachranuje ,naopak vykon Wahlberga je zklamanim a to se mi zdalo ze jde herecky nahoru.... 50%

Satan (2006)

Celou dobu v teto uchylarne cekate az se konecne neco zacne dit,neverite vlastnim ocim,kde ty herce vyhrabli,pak prijde ujeta posledni petiminutovka a je chvalabohu konec!!!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Jsem velmi rad,kdyz od filmu dostanu to co cekam!Tady jsem dostal i vic a to se mi opravdu uz stane malokdy!Perfektni Sly ve svem slavnem navratu nezklamal!

Mrak (2006)

Velka nuda po nemecku,cekal jsem neco katastrofickeho a dostal jsem cosi sladkeho se spatnymi herci!

Saw 4 (2007)

par pasticek dobrych,ale jinak jsem se v tom celkem topil a na zaver jsem uplne zajel pod hladinu!:)

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

...ono opravdu uz o moc hur to dopadnout nemohlo!Vetrelci nidy nemeli sestoupit na zem.Snad se muzem tesit na o chloupek kvalitnejsi trojku,tam se jim toho snad tolik zmrvit nepodari!

Střelec v ohrožení (2007)

no uz to neni ten drsnak na ktereho jsme zvykli!Ja ty holcicky ,ktere jen tak z nudy zachranuji zraneneho hrdinu opravdu moc nemusim.Je to cele nejake kycovite ,nedotazene a Wesley tu nepredvede ani desetinu sveho umeni!