Hitman (2007)

Pohodovy oddechovy akcnak!Pro hrace povinost!

30 dní dlouhá noc (2007)

No byl jsem po dlouhe dobe nadsen horrorem,krve potoky,napeti perfekt, jen k peti hvezdam tom chybel lepe zpracovatny konec!;) Upiri jsou trochu jini nez jsme zvykli a jak se zde uvadi,trosku se nam primichali ze zombii,ale co ,v zahrobi je mozne vsechno!:)

88 minut (2007)

tri hvezdy,ale opravdu jen pro Al Pacinova,bez neho by se film vyhoupl sotva na jednu!Nezazivny, zamotany dej s trapnym koncem.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

....az na ty jehly teda ten Imprint zas hrozny nebyl!:) Nejlepsim kusem je samozrejme Carpenteruv Cigarette Burns. Za zhlednuti stoji jeste Dance Of The Dead a Haeckel's Tale,zbytek spise nevalne kvality!;) . Jsem zvedav na druhou serii.

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

...za co? opravdu v tomto dilce je vse katastrofalni,neni tam jediny zajimavy bod,nedoporucuji ani nepriteli!:)

Blbec k večeři (1998)

Velka sranda.Jen mam ted strach chodit nekam veceret,protoze pokazde musim premyslet!Proc me vubec pozvali????:)

Volavka II (2003)

Prislo mi to trochu vic akcnejsi nez jednicka,ale zase jsem mel celkem velky zmatek v nekterych castek!Postupne se to vyjasnuje,mohlo to vsak byt udelane jednoduseji!Jinak kvalitu predchoziho dilu skvele doplneje!

Battle Royale (2000)

Nejak moc asijske,jejich hereckym vykonum az tak moc nerozumim a na chut neprichazim,zvlaste vyrazy jsou katastrofalni!Jinak namet a zpracovani je vskutku dobre,jen ta romantika mi tam trosku nesedi!

Skrytá identita (2006)

Je to na 4 ale po shlednuti Volavky jsem musel jednu ubrat.