Lovci lidí (2008)

tak na pokud by misto tech akteru nataceni,byli naplace skutecni herci,tak by hodnoceni bylo jiste jeste lepsi!Vykony lovcu me neustale pripominali nase stare dobre ceske myslivce s Chocking hazardu.Jinak pribeh neprinasi celkem nic noveho,prakticky se o pozadi toho vseho nic nedovime,ale film ma spad,krvavych zaberu dost,celkem uchazejicich!Alespon neco neamerickeho 50%

Duel Frost/Nixon (2008)

Na muj vkus ponekud nudne a natahle,nemam zajem o americkou politiku ,at uz soucasnou,nebo minulou,takze pribeh me taky nejak neoslovil.Zpracovano dobre,vsechno jak ma byt,exeletni vykon F.Langella ,ale ostatni herci mi absolutne nesedli.No do mesice uz mi s tohoto filmu ,krom vyrazu Langelly nezustane v pameti asi opravdu nic.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Smutne pokracovani kdysi vynikajici komedie,lidske cesty a osudy jsou spletite a vetsinou nijak vesele,jak ukazuje tento pribeh o setkani zbytku party ucastnici se tehdy lyzarskeho zajezdu!Jan Antonín Duchoslav je zde skvely ,ikdyz s opakovanymi forky se dira do sveta udelat neda,zaujal me i svym prirozenym zpusobem Václav Kopta,je pekne ze se objevi tolik neokoukane tvare s ceskych filmovych rybniku.Doporucuji nehodnotit film primo v konfrontaci s predchudcem,ale v samostatne rovine a zas tak spatne vam s toho nevyjde.Veta "Ja se tam jedu ozrat,ne ozenit "mi zajiste zustane vryta v pameti a pocitam i s jejim castym pouzivanim.:-)

Nenarozený (2007) odpad!

N.E.U.V.E.R.I.T.E.L.N.E.

Saw 5 (2008)

Celkem jiz klasika,nic prevratneho,ale jsem rad za kazde takove pokracovani,u ktereho si prijemne odpocinu,kdyz uz se nic jineho podobne vypracovaneho a promysleneho ani netoci.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tak chtelo by to poradne prostrihat a urcite by si to pet hvezd zaslouzilo!Brad je pro tyhle citlive pribehy jako delany a ke konci jsem byl uz taky trochu nameko,pekna remeslna prace,super namet,trosku mi chvilemi svym zivotnim pribehem pripominal Forresta.....

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Vzhledem k mistnim podminkam,to neni spatne natoceno.dabel rad kofolu a radegast!;)Pomineme-li herecke vykony tak se jedna o slusne exploitation po cesku!Jen tak dal...:)

Karanténa (2008)

Nastesti jsem nestihl videt vsemi opevovanou predlohu filmu,a snad proto muzu rict ze jsem byl s Karantenou velmi spokojen,atmosfera super budovana,masky i triky na urovni,konec dle meho gusta!Vetsinou se k filmum s tohoto pohledu kamery stavim spise negativne,zde jsem byl mile prekvapen.80%