Krvavá jízda (2009)

Celkem dobre odvedena prace u filmu,ktery si na nic nehraje,pouze jako videofilm,ale presto presahuje svym stvarnenim ,atmosferou a dobrym strihem hodne soucasnych radoby "kvalitnich a napinavych" horroru!Zpocatku to vypada na slusny thriller,ktrery se nam v konci ubere trosku jinym smerem,ale ve sve kategorii prijemne prekvapeni.Zakladni neduhy zanru a nektere nelogicnosti se mu taky nevyhli,ale tech 90 min ubehne jako voda.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Kde s tu vzal Dwayn Johnson je mi velkou zahadou ,ze by dochazely nabidky s akcnich vod?Film mi prisel dosti slaby a naivni ,ale nevydrzel jsem do konce,ani nejsem v cilove skupine divaku,takze ho nemuzu celkem objektivne zhodnotit.

Halloweenská noc (2007)

Prochazka halloweenskou noci jednoho maleho mestecka, kde nikdo neni tim cim se zda a vsichni zvraceni, pod dohledem maleho hlidacem s dyni misto hlavicky si tuto noc nalezite uzivaji!Pribehy se nam rychle stridaji a navzajem prolinaji ,nenudi,jen by to zaslouzilo kvalitnejsi masky,vice krve -spetku brutality!!Jinak to vypada spise na rodiny horror.Jeste tu chybeli ti mimozemstane,ale to uz by se opravdu blizilo k filmove podobe carodejnickeho dilu Simpsonu.

Valkýra (2008)

Takovy trosku jiny pohled na tematiku,ale kdyz uz od zacatku vite,ze stejne nemate sanci,tak jen cekate na ten zpusob,kterym se to posere.

Hory zalité krví (2009)

Namet a celkovy pribeh uchazejici,ale jak uz to tak byva potencional nevyuzity a zpracovani slabe.Herecke obsazeni nevhodne a vykony nepresvedcive.Postavit se zabehanym horrorovym kllise tim ,ze mobili funguji s plnym signalem je pekne,ale kdyz je ta skupinka nedokaze logicky vyuzit, je smutne.A proc ti mistni burani chodi po lese s brokovnici nabitou slepymi naboji a pak s tim strili na to znetvorene dite ,je uz naprosto nepochopitelne......

Odpor (2008)

Kdyz je po ruce dosatek vodky,tak se ani zidovsti valecnici neleknou nemeckych okupantu ani zradcu s vlastniho naroda.Takovy Robin Hood z druhe svetove valky,ktery prijima hordy uprchliku z gett a zajistuje jim,spolu s bratry, potravu a podminky k preziti.Obas to neni lehke,ale jak jiz dobre vime,v jednote je sila a kdyz se nauci i zeny strilet,meli by se mit nemci napozoru....

Farma smrti (2005)

Celkem klasicky vyvrazdovak,jenom ze tentokrat hodne neumele zpracovan,dejove rozhazene ,spatne vypravene.Tu zenskou by lepe namaskovalo petilete dite,postavy absolutne umele a neprirozene!O zaveru se radeji ani nezminuju.A proc se tu vlastne chvilkove zjevili Dennis Hopper a Michael Madsen je me absolutne nejasne.Asi tocili neco vedle,a za mirnou uplatu,aby byli zname tvare na plakatech, tak tam za mirnou uplatu zaskocili!:)

Moje sestra vlkodlak 3 (2004)

Treti pokracovani nas prenese absolutne do jineho prostredi,davno minule doby,jen nase ustredni sesterska dvojce zustava a jako vzdy svadi boj s vlkodlacim prokleti.Ginger ,jak uz je jejim zvykem ,se necha pokousat,tentokrat v pevnosti na dalekem zapade a se setrou hledaji pomoc tentokrat u mistnich indianu.Zazene Giger hlad diky sve lasce k sestre,nebo chut po krvi zvitezi?Konecne masky vlkodlaku vypadaji i trochu strasidelne a nebezpecne.

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Druhy dil me zaujal jeste vice nez prvni.Zde plne prevzala oteze skvele hrajici Emily Perkins a prostredi lecebny mi prislo daleko lepe vypracovane ,nez byt u prerodu v lykantropa ve stredni skole a sledovat problemy tenegeru!Rozhodne zdejsi meditace jsou lepe vygradovany,zvlaste ta hromadna terapie o lecebnem ucinku orgasmu!:) Brigit prcha pred vlkodlakem,ktery se s ni rozhodl sparit,tak pokud mate zajem zjistit ,zda k tomu dojde,smele do toho!

Moje sestra vlkodlak (2000)

I s Kanady nam obcas dorazi kvalitni dilko,jde o napinavou prijemnou podivanou,jako ze stare skoly horroru.Sledujem pomalu prerod pokousane Ginger v bestii ,pomalu se sestre odcizuje a pohani ji zvetsujici se zizen po krvi!Brigit se snazi ze vech sil svou sestru zachranit,mrknete se jestli se ji to podari!;)