Dablér (2006)

Asi nejslabší ze série o Pignonovi (pignon = ozubené kolečko, semínko pínie / přelož si to jak chceš), ale pořád lepší než jiné současné komedie. Jenom je škoda, že Veber nevyužil atomovou zbraň kalibru Elmaleh. Ale co, Veber je sice za zenitem, ale jestli bude dále točit takovéhle komedie /a on komedie opravdu umí/, tak se na ně rád budu dále dívat. 3,5 *

Vítejte u Ch'tisů (2008)

Výborný snímek! Kdyby se u nás točily takové komedie, tak bychom taky trhli tržby :-) Viděli jste Making of? Dany Boon se chechtá snad každou sekundu natáčení. Vypadalo to neskutečně lehce. Ten týpek je sympatický a vůbec celá partička komiků okolo. Docela jsem zvědavý, co si natočil Gad Elmaleh... to landier - Což o to, ono by se to snad přeložit dalo, ale u nás jsou lidi zvyklí na párky typu Kameňák.

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

jo, opravdu klenot, protoze se valite smichy i v momentech, kdy Richard neni na obrazovce - scena z operacniho salu je naprosto genialni

To já ne, to on (1980)

Pierre Richard v Africe zvlada vsechny prusery stejne vtipne jako doma, sceny s volbloudy nemaji chybu, Grand Pierre

Obchodník se smrtí (2005)

film s frajerskymi dialogy /hlavne monology/, naslapanym nechcipajicim pribehem a skvelou kamerou = paradne zvladnute remeslo

Gattaca (1997)

pribeh je velice zajimavy, na to, ze je to sci-fi, tak se neresi zadni ufoni, ale lidska budoucnost. Vratime se zpet do staroveke Sparty?

Fast Food Nation (2006)

Co tim chteli rici??? Asi chteli rict uplne neco jineho, ale tohle bylo fakt zle a nechapu, co tam delali Willis, Hawke...

Bourneovo ultimátum (2007)

A tak vznikl novy idol spolecnosti... Kazdy se s nim chce ztotoznit, a ten, kdo nechce, tak lze...