Bobule (2008)

Český filmy nemám rád. Ale v televizi nic jinýho nedávali Tak jsem se na ně podíval a lituju. Film o ničem. Těží z ničeho. Tomu říkám komedie. Česká kinematografie rok od roku upadá.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Až se do toho filmu dostanete, tak vás pohltí. Škoda, že mě až tak moc nedostal, ale herecké výkony, scénář a celé zpracování bylo vynikající.

Na tuhle nemám (2010)

V hlavní mužské roli jsem mohl hrát i já! Tenhle kluk je zvláštní. Do koncepce filmu se nehodí. Ach jo. Jinak film sám o sobě skvělá podívaná.

Ostrov (2005)

Od Michaela Baye se vždycky čeká hodně. Avšak ted poprvé mohu říci, že překonal všechna očekávání a tímhle filmem posadil všechny jeho odpůrce na zadek.

Počátek (2010)

At si každej říká co chce, ale tohle je Nolanovo nejlepší dílo. Nikdy v životě jsem na film nekoukal s takovým respektem. To co dokázal, to nemá obdoby.

40 let panic (2005)

Steve Carelle, já vís nikdy nemám dost. Vy jste prostě klasa. A když se k tomu přidá Paul Ruud a ostatní, tak to je potom bomba.

Nabít a zabít (2006)

Až dokonce jsem nevěděl o co tu pujde. Ale prostě potom, když jsem se to dozvěděl, tak jsem akorát zarytě sledoval televizi a čekal co se bude dít dál. Neskutečný !

Mezi řádky (2007)

Výtečná Hilary Swank v podání učitelky, která je schopna udělat z členů pouličních gangů normální třídu plnou žáků toužících po vzdělání.

Spláchnutej (2006)

Příběh dobrý, ale ani jedna z postavička mě nezaujala.

Nezapomeň na mě (2010)

Ve scéně, kdy učitelka psala na tabuli datum a najednou přeskočil záběr na dvě vysoké budovy stojící vedle sebe, tak to ve mě úplně zamíchalo. Celý film byl dokonalý, ale tohle všechno změnilo. Vynikající film. Skvělé obsazení. Svěží hudba. Atmosféra. Vše zapadá. Nádhera. Až se mi i chtělo na konci brečet.