• Krátkometrážní

The Final (2010)

Bylo to celkově takový divný,myslím si,že to nebylo zas tak závažný šikanování na to aby jim něco takového provedli...Ve filmu Zkažená mládež jsem se tomu tak nedivila,ale v tomhletom filmu to co jim prováděli bylo proti tomu nic...Jinak si myslím,že někteří ti herci už dávno umřeli a přesto tam zas byli.Nevím prostě divnej film a celkem nuda.

Rain Man (1988)

Musím přiznat,že jsem si myslela,že to skončí dobře.Ne všechny filmy mají dobrý konce jako například tento.I tak se mi film hrozně líbil stejně jako výborný Dustin Hoffman a Tom Cruise...Víc už prostě není co dodat.

Sousto (1960) (studentský film)

Opravdu skvělých 10 minut a to je studentský film!

Jízda smrti (2007)

Celkem zvláštní horor o fanatických bláznech,začátek byl mnohem lepší než konec,myslela sem si že se z toho vyklube něco lepšího a ne že je tam budou honit nějací blázní s křížema...Ani sem moc nechápala ten začátek a konec už vůbec ne.

Zavražděné děti (2006)

Začátek nebyl zas tak špatný,myslela jsem si že to bude takovej průměrnej horor,jinže mě to celkem sklamalo...Hlavně to že tam tu zavražděnou holku ani neukázali,maximálně její ruce...a to má být jako horor? A ten konec jsem nepochopila už vůbec..Prostě kravina.

Zlo mezi námi (2003)

Tento film je brutální,chladnokrevný a také skvělý,ale připadá mi docela nereálný. Samozřejmě šikana je všude na světě-a taky bude,ale že by si mohli starší žáci dělat s těma mladšíma cokoliv chcou?Psychicky i fyzicky týrat? A ředitel i všichni ostatní učitelé k tomu jen mlčky nahlíží? To mi přijde nejvíce nereálné.Asi tam platilo heslo: Vyřeš si všechno sám,je to tvůj život,ale...Stále je tam to ale..když ,mladší nesměl uhodit staršího,jak si to potom mají vyřešit? Poslouchat je,dělat co oni řeknou a ještě se jim omlouvat,když řeknou něco,co se jim nelíbí.? A pak jen doufat,že je nebudou dál otravovat? Komu by se tohle zacházení líbilo? Nedivím se Erikovi-a asi být tam také udělala bych to stejné. Ještěže on nebyl ten,kdo se přizpůsobí. To,co se mu dělo doma a to,co si nemohl vybít doma si vybil na někom jiném. A tak se stal dobrým rváčem...Tento film je prostě dobrý,dala jsem mu pět hvězd,ale stejně mě tam na něm něco vadí...Docela by mě potěšilo kdyby se čeští režiséři vykašlali na rádoby vtipné filmy typu Rafťáci a natočili nějaký podobný film o šikaně. Co víte,možná by se to aji vydařilo...No,nebudu už tomuto filmu nic vytýkat,protože byl prostě dobrej,dokázal mě vtáhnout do děje,ale třeba takový Klass je podle mě ještě lepší.

Dagon (2001)

Takový (né zas tak špatný) horor,který se liší od ostatních hororů.Možná to je tím že je španělský...Začátek mě celkem zaujal,ale dál už se mi to moc nelíbilo,bylo to takový nezáživný občas i nechutný jak ho tam stahovali z kůže..Ale jinak celkem zajímavý horor.

Soumrak mrtvých (2004)

Tenhle film mě opravdu překvapil..Podle návzu sem si mysela že to bude další horor,kde zabíjí nějací zombíci..Podle začátku to zas vypadalo jak nějaká komedie a doufala sem že už tam bude něco strašidelnýho,jinže celý film byl taková komedie a to je vlastně dobře...Proč si neudělat starndu ze zombie? Velmi vtipný a zajímavý film...

Sexy biják (2003)

Prostě typický erotický film (nudný),kde je přád jen sex,sex a sex...Co víc čekat od erotického filmu? Jinak herecké výkony opravdu příšerné.

Na lince je vrah (2006)

Začátek vypadal trochu slibně,i podle názvu sem si myslela,že to bude dobrý horor...Ale po 20 minutách - nuda, po 40 minutách - stále nuda,jenom jí někdo volá na telefon a ona tam sedí na gauči,asi po hodině se konečně ukáže,je ale překvapivé,že nějaký vrah nedokáže zabít 2 malý děcka a jednu holku.Je to spíš takovej teenagerskej film o ničem.