Kniha přežití (2010)

Obľubujem post apokalyptické filmy a Denzela mám rád. Mám však pocit, že z námetu by sa dalo vyťažiť i viacej.

Kurs sebeovládání (2003)

Jedna z najznámejších Sandlerovských komédii prináša šialenú zábavu, avšak tentokrát nie príliš pre samotného Sandlera.

Zkus mě rozesmát (2011)

Nie som fanúšikom romantických komédii, avšak vsadiť na Sandlera bola dobrá voľba. Jednoduchý námet, správny výber hercov a môže vzniknúť takáto pohodová rodinná zábavka, ktorá ma nenudila, čomu som rád. A keď k tomu pripojíme nestarnúcu Jennifer Aniston tak z toho môže vzniknúť takýto milý film :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Už samotný Pán Prsteňov si podmanil ľudí po celom svete, podobné sa dalo čakať i od Hobita a tak sa i stalo. Príbeh rozprávaný pred LOTRom využíva mnoho zo svojho filmového predchodcu, ktorý diváka v kine nenudí. Iste, nie je to Pán Prsteňov, avšak vizuálne, príbehovo i herecky nezaostáva.

Hooligans (2004)

Vynikajúci Danny Dyer sa odvážil na cestu do tých najhorších chuligánskych partií a čo to odhalil z pozadia gangov po celom svete. Ak si ľudia z médii myslia, že u nás existujú chuligáni, nech si každý jeden pozrie čo to je byť skutočným chuligánom. Skvelý dokument a povinnosť vidieť u každého človeka, ktorý má (alebo nemá) čosi spoločné s futbalom.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Komu nevyšla slza pri scéne kedy to Elliot s E.T. vyzdvihol ponad všetky zložky? Na tie roky neuveriteľný film, dovolím si tvrdiť, že Spielberg od tohto filmu nevymyslel nikdy nič lepšie. Legendárného E.T. neprekoná asi nič...A som len človek, to aké emócie vo mne vyvolala záverečná scéna, sa len tak nevidí.

Herkules (1995) (seriál)

Kedysi dávno som nevynechal jedinú časť, ako občasné seriálové spestrenie v TV by som si to vedel predstaviť i teraz.

Zrození Planety opic (2011)

Výborne podaný snímok z pohľadu opíc. Film, v ktorom prevláda radosť, očarenie, zábava, dobrodružstvo, všetky možné druhy emócii a bojovný záver, ktorý necháva diváka vo vytržení, čo bude nasledovať ďalej.

22 Jump Street (2014)

Tak a je to tu, jednotka bola prekonaná. Skvelé zábavné pokračovanie, ktoré si rozhodne pozriem i viackrát. Z Tatuma sa zrejme stáva veľký herec a myslím, že v budúcnosti sa môžeme tešiť na jeho skvelé filmy.

Jump street 21 (2012)

Kedysi môj obľúbený žáner. Som rád, že aj teraz sa podarilo tvorcom vyprodukovať akčnú jazdu plnú skvelých hlášok a zábavných scén.