Zabít Reagana (2016) (TV film)

Klasický TV film na neděli. Do dvou třetin filmu, kdy dojde k samotnému atentátu, to buduje skvělou atmosféru. To bych i klidně dal 4 hvězdy. Po samotném atentátu to už ale klesá.

Hříšnice (2017) (seriál)

1.serie: takova dobra kopie True Detectice. Dobra atmosfera. 2.serie: o rad horsi. Slabsi pribeh. 3. serie: jeste o rad horší. Uz spatný příběh. Snizuju hodnoceni na 3 hvezdy.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Určitě je to dobry seriál a za jasný 4 z 5. Ale asi by mu víc odpovídalo celkové hodnocení kolem 83 %.

The Punisher (2017) (seriál)

Druhá série to hodně sráží. Kdyby to bylo jen o druhé sérii tak se hodnocení pohybuje mezi 1-2.

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Nebudu řešit tu zrůdu, co mohla tohle udělat. Ani nebudu rozvíjet myšlenku, že v tom může jet i ta jeho mladá kočka. Ani se nebudu pozastavovat nad tím, jak dokážou dnes lidi veřejně publikovat svůj soukromý život. Jedná se jen o takovou jednohubku, která jen tak sklouzává po povrchu. Spíše by se to hodilo do 20 minutového dílu kriminálního seriálu.

Tajemná řeka (2003)

Komentář po druhém shlédnutí: Není to špatný, ale rozhodně by tomu svědčil spíše seriálový formát. Jako epizoda nějaké detektivky dobrý, ale nemá to podle mě na to, aby to utáhlo celý film (a ještě k tomu 138 min.).

Umbrella Academy (2019) (seriál)

1.série za 80 % hezký a zajímavý - mělo to ale skončit posledním dílem. 2. série za 60 % - už je to trochu sešup s kvalitou dolů

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

1. série: vynikající série s uzavřeným dějem - 80%, 2. série: možná zbytečně natahování - 60%

Město strachu: New York versus mafie (2020) (seriál)

Taková jednohubka. Hezky se na to dívá, ale je to v podstatě jen o tom, že FBI někam dává štěnice. Určitě se z toho dá vytěžit alespoň 3 serie o 10 dílech a bude to pořád kvalitní dokument. Kopnutí do Trumpa bylo úsměvné.

Outsider (2020) (seriál)

Prvních pět dílů za jasné 4 hvězdy s náběhem na 5. Vynikající tísnivá atmosféra a skvěle natočené jednotlivé díly se skvěle napsanými a zahranými postavami, kdy se těšíte na jejich další vývoj. Zbývajících 5 dílů je už ale na škodu a bylo by lepší je stáhnout do 1 dílu. Takhle jsem měl možnost se začít rozmýšlet nad celým příběhem a nacházet tak hodně logických děr. Škoda promarněné šance.