• Krátkometrážní

Právě Peck (2009)

Ze začátku mě to moc nebavilo, a koukal jsem vlastně jen kvůli Marie Cross. Pak mě ale film začal bavit. Hlavní hrdina se svojí "kámoškou" jsou sympatičtí. Ke konci filmu jsem si přál aby to trvalo ještě trochu déle. Film je perfektně zakončený.

Jsi můj život (2006) (seriál)

Když já mám slabost pro Natalii :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

I když jsem si myslel že jsem to vše viděl, a vše znám, pokaždé mě překvapí něco nového. Miluji tyto doktory.

Happy (2008)

Ona měla být optimistická... já měl ale pocit že koukám na trochu postiženou paní a tak jsem jí u filmu litoval. Bohužel jsem film několikrát přepnul, a vlastně nic neuniklo. Ovšem herečka by si za svůj výkon něco zasloužila, ale ne Zlatý Globus který (opravte mě jestli se pletu) má patřit tomu nejlepšímu výkonu. Ovšem pokud herečka ve skutečnosti není "taková" měla by dostat cenu za to že perfektně zahrála lítostivou roli, které měla k optimismu hodně daleko. A to jsem se ještě ani nedostal k ostatním postavám filmu, a některým nemožným scénám....

Kancelářská krysa (1995) (seriál)

Průměrný komediální seriál. Převážně převládá trapnost, ale jsou i momenty kdy se člověk i zasměje.

Beze stopy (2002) (seriál)

Seriál se mi líbil do té doby než to hlavní policista začal brát všechno až moc vážně a osobně. Né jen že se změnil můj názor na něj jako na postavu v seriálu, ovlivnil i ostatní postavy. Bohužel. Dám 3* zlatá střední cesta.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

K tomuto seriálu jsem si našel cestu až těsně před tím než kanál Supermax na kterém to běželo skončil. To mě do dnes mrzí...

Pro strach uděláno (1999) (seriál)

Myslím že Supermax na kterém to běželo byl nejlepší kanál pro seriály které na něm běželi. Pro Strach Uděláno byl skvělý.... to je ale doba co to dávali.

Julie a Julia (2009)

Film neskutečně rychle utíkal. První polovina mě bavila mnohem více než ta druhá, ale i přesto jsem film do posledního momentu hltal. Mrzí mě že se obě hrdinky na konci nesetkali, ale tomu člověk v životě neporučí. Pro mě perfektní film s perfektním hereckým obsazením.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

K tomu seriálu se těžce dostává... ale jakmile se k němu dostanete shlédnete několik dílů vryje se to pod kůži. Takhle to mám každé léto... ze začátku mě to nudí, ale pak na to koukám.