• Krátkometrážní

Adam (2009)

Váhal jsem jestli dát tři nebo čtyři hvězdičky. Film je to vskutku výborný ale něco mi tam chybělo. Výkon Hugha Dancyho je opravdu perfektní.

Nebezpečná posedlost (2008)

Na film jsem koukal jen kvůli hlavní představitelce Sarah M. Gellar. Film to není špatný - určitě by mě to bavilo víc kdyby to nedávali ve dvanáct v noci - ale i tak to bylo zdlouhavé. Proto dávám filmu 2*

Farma (2011) (pořad) odpad!

A stejně je to nefér!

Dům loutek (2009) (seriál)

Nápad by tu byl ale to by to němělo mít pomalí start který po šesti dílech začne nudit. I přesto patří Dům Loutek mezi moje nejoblíbenější seriály. Škoda - rozhodně se ale vždy a znovu rád podívám.

To (1990) (TV film)

Knižní předloha byla lepší. Uplatnil jsem během čtení knihy svou představivost, kdežto film mi to "naservíroval" hotové - místy nemastné a neslané. Ovšem někteří herci budí dobrý dojem.

Černá labuť (2010)

Perfektní od začátku do konce! Po tom co jsem si přečetl význam celého filmu - od plyšáků v Ninyně pokoji, až po křídla na konci filmu - musím říct, že nevím jestli jsem z toho tak nadšený, a nebo jestli se toho spíš nebojím. Každopádně chápu proč se na scénáři pracovalo tak dlouho.

Manžel k pohledání (2011) (seriál)

Jméno Fran je garancí na legrační podívanou. Chůva k pohledání patří k mým nejoblíbenějším seriálům protože si na nic nehraje a navíc přináší vtip do klasických situací, které známe my všichni a nesmrtelné hlášky, které stále baví. A proto to velké očekávání a zvědavost u Happily Divorced. Líbí se mi, že Fran vlastně využila své životní situace, která opravdu přináší spoustu potenciálu do sitcomu. Jenže tentokrát tomu něco chybí - vtip. Není tu ta ostrost a především plynulost vtipů, které Fran uměla ze své pusy vypouštět každou minutou v chůvě. Za mě 3*

Pink: Funhouse (2009) (koncert)

Koncert jsem viděl živě a ani jednu vteřinu jsem se nenudil. P!nk opět podala neskutečný výkon!

Rollerball (2002)

Důvod proč jsem na to koukal bylo několik vteřinovích scén s P!nk.