• Krátkometrážní

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ted, Marsahll, Lilly, Barney a Robin pro mě jsou lepší kamarádi než slavní Přátelé. Tenhle seriál mě vždy zaručeně pobaví. Dokonce je mi i jedno, že Ted svým dětem vypráví příběh o tom jak poznal jejich matku už několik let. Tohle je opravdu těžký seriáloví kalibr.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Zklamalo mě to. Problém asi byl že jsem čekal něco extra.. opak byl ale pravdou. Pro mě nezáživný film s Julii Roberts.

Miranda (2009) (seriál)

Seriál jsem během Vánoce 2019 shlédl opět celý a bylo velmi uvolňující vrátit se do světa Mirandy a jejího obchodu se srandovními předměty. Neustále vtipně naladěná, optimistická Miranda je perfektní změna ve všem tom drama, utrpení, kterého je kolem dostatek. Nadále si i tento seriál uchovává místo v mém seznamu toho nejoblíbenějšího. 5 z 5 bez váhání. A teď si jen přát aby se Miranda Hart opět vrátila s čímkoliv, jen aby se vrátila na obrazovky.

Box (2009)

Na tento film jsem se opravdu těšil. Čekal jsem mou oblíbenou Cameron Diaz trochu v jiné roli než jen v nějaké ztřeštěné ženy v nějaké komedii. Myslím si že kombinace hororu, sci-fi a thrilleru je takoví mišmaš který v tomto případě působí více dojmem zdlouhavým než napjatým. Film mě bavil, nápad byl zajímaví ale celé to bylo zdlouhavé. Nezachránila to ani báječná Cameron takže ode mě pouze 2*.

Nine (2009)

Asi jsem bohužel očekával trochu víc od tohoto filmu. Ať už hereckým obsazením nebo jsem prostě jen byl moc nadšený že se dočkám nového muzikálu. Není to nejhorší muzikál - dá se na to koukat - ale víckrát to vidět nemusím. Trochu mi to také kazila Penélope Cruz, kterou popravdě vidět moc nemusím. Pro mě zlatý střed.

Pam Ann: Leť se mnou (2007)

Člověk se tlemí od ucha k uchu od začátku do konce. Rozhodně doporučuji!

Předčítač (2008)

Bylo mi tak nějak jedno o čem film je hlavně, že v něm je Kate Winslet. Těšil jsem se že uvidím film s Kate který sklízí dobré ohlasy. Na konci filmu jsem si uvědomil že Kate Winslet jsem tak nějak zazdil. !spoiler! Na konci jsem totiž byl hlavně překvapený příběhem ženy, která se styděla přiznat pravdu a radši se nechala zavřít... sebevražda byla už jen překvapení alá "třešnička na dortu" celého filmu - aspoň že z toho jde cítit to osvobození. Na konci musím znovu zopakovat hlavní otázku filmu: How far would you go to protect a secret?

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Tvářilo se to dost nadějně i přesto, že vše vzniklo na scénář Haliny Pawlowské. Při koukání na první díl jsem se docela i bavil - nebo jsem to aspoň předstíral protože jsem čekal že seriál s Ivanou Chýlkovou a Ivou Janžurovou nemůže být špatný. A víte co? On je.

Zná ji jako svý boty (2005)

Je to jediný film na který bych mohl koukat od rána do večera. Popravdě ani nevím čím mě ten film tak dostal. Herecké obsazení je skvělé (s třešničkou na dortu Cameron Diaz), scénář filmu není až tam moc originální a přesto vždy když ten film dávají v televizi vždy se na něj rád podívám. Nejoblíbenější scéna: když se Maggie učí číst s učitelem angličtiny - ta scéna mě vždy dostane.

Machři (2010)

Je to druh filmu který nikdy nepřestane bavit. Skvěle jsem se u tohoto filmu bavil od začátku do konce. Herecké obsazení je ukázkou toho co se stane když smícháte hrdiny "profláknutých" komedií, a překvapivě to funguje. Určitě příjemné filmové překvapení.