• Krátkometrážní

Sophiina volba (1982)

Vzpomínky samotné Sophii jsou tou lepší částí filmu. Ovšem celý ten film je nádherný. Meryl Steep exceluje. Skvělá jako vždy - klobouk dolů a Oscar zasloužený.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Věřil jsem, že Hotel Paradise oživí televizní vysílání a česká produkce dokáže, že umí udělat reality show. Zmýlil jsem se. Hotel Paradise je neférová show, nadržuje se určitým hráčům. Celá je to blbost a velká nuda. Kdyby šla horší známka jak "odpad!" použil bych jí právě teď.

Český lev 2011 (2012) (pořad) odpad!

Propadák. Potopený večer i díky moderátorce Bílé.

Síla country (2010)

Konec mě tedy zaskočil. Jinak jsem naprosto spokojený. Gwyneth Paltrow + Leighton Meester velké plus u mě.

Spolubydlící (2011)

Film se mi líbil a celý jsem si ho vychutnal.. Bod navíc za Leighton Meester.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Nemyslím si, že by bylo dobré u "pohádky" uvádět "Varování: bude nudit" ale mělo by to tam být.

Podezřelý (1987)

Důkaz toho že některé filmy by bylo lepší sledovat v originálním znění. Dabing se nějak nepovedl. Ovšem film stojí za to, ale jednou a stačí.

Macbeth (2006) odpad!

Hru mám nastudovanou od A do Z. Možná proto tohle dílo bylo na mě moc. Moderní Macbeth který se vozí v luxusním autě, střílí pistolí a hlavně žije v luxusu v Austrálii. Nevím proč, ale kdyby tam nebyla ta starodávná Shakespearovská Angličtina nemělo by to s Mackbathem žádnou souvislost. Nevím jestli je chyba ve mě, ale knižní (hra) verze je mnohem lepší. Myslím že v jeden moment jsem i cítil jak se sám Shakespear otáčí v hrobě. Scéna kdy Mackbeth zabil Duncana (a vlastně všechny scény vražd) by tam být neměla. Ani v divadelní hře není. Shakespear se totiž obával toho že když ukáže jak dotyčná osoba vraždí, divák ztratí sympatie pro postavu... v tomhle filmu se jim to fakt povedlo - ale už v prvních minutách.

Vpich (2011)

Miluji Evansovo styl hraní (i když myslím že to umí i líp). Tenhle film mě už něčím přitahoval v době natáčení. Nevím jestli to bylo mou náladou, atmosférou filmu nebo prostě náhoda ale ten film se mi líbil. Možná bych změnil režiséra protože na konci filmu máte pocit jakoby Vám něco uteklo - to bych vyčítal tomu že vše je tak nějak rozházené po své filmové délce. Mohlo to být lépe natočené a možná i lépe zahrané, ale s tím už nic nenadělám. Pro mě (s přimhouřeným okem) 4*